Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Mircea Sandu si Dragomir sunt creatorii dezastrului. Burleanu culege oalele sparte. Cand NU ai niciun varf, portar, fundas, inchizator decent la intervalul de varsta 24-32 de ani(adica ai produs ZERO la copii si juniori acum 10-15 ani) nu poti da vina pe "cei noi". Cand Hagi spunea ca in X ani toata Nationala va fi de la Viitorul exact pe asta se baza: somnul conducatorilor si dezinteresul celorlalte cluburi.
Ia zi tu ce a facut M Sandu pt fotbalul romanesc???? Tu habar nu ai ce vorbesti acolo. Ai zis cea mai mare prostie pe care am auzit-o vreodata pe aci.
Ce “fenta” ne servește Geovani! Radoi lucrează pe mâna cu Gigi și Geovani la bonusul lui Man și promovează cu îndârjire pseudo jucatori impresariați de Geovaninsi Victor și aflați sub contract cu Gigi! Stai liniștit Geovani nu plecam după “fenta” ta expirata !
Radoi e cel care convoaca jucatorii, tot el "face tactica" (in ghilimele pentru e paralel cu domeniul asta), alege echipa de start si face schimbarile in functie de ce se intampla in cursul meciului. El este "la butoane" ... dar le incurca (vezi cazul Stanciu). Ca sa vezi ce inseamna un antrenor valoros, uita-te la ce a putut scoate Caparrós din jucatori mediocri la nationala Armeniei.
Toti specialistii da in Radoi dar unu nu e in stare sa preia nationala.Fotbalistii convocati nu au nici o vina,nu?Tipic romanesc.
Cum bai Giovani sa nu vezi tu ce fotbal„ofensiv”avem cu finu Mirel?Cum adica in meciul cu ARMENIA, AM INSCRIS GOLURILE INTAMPLATOR„LA DOUA FAZE NELUCRATE”?
Radoi nu facd ce vrea,face ce.i spune Burleanu.Ce ,nu.i merge bine,banii vin,viata e frumoasa la Nationala.Ca sa ne dam seama ca trebuie schimbat romanul trebuie sa faca aceiasi greseala de 6 ori,abea apoi ne bagam mintile in cap ,dintr.o greseala nu invatam nimic,Radoi este un filosof insa nu este ptr Nationala.
Daca era machidon si eventual condamnat penal ,sigur era destept.
Mai baga niste "cultura" ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai infractorul si-a ispasit condamnarea. La fel ca infractoru' Gica Popescu de exemplu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.