Comentarii (32)
3101575123247794
Alice Popa  •  06 Septembrie 2019, 09:07

Sa fim seriosi. Daca spaniolii voiau sa dea zece goluri, le reuseau! Tatarusanu are dreptate cand spune ca avem aceleasi sanse de calificare ca la inceput; adica ZERO!

sib89
sib89  •  06 Septembrie 2019, 08:52
Postat de madalin_eivissa pe 06 Septembrie 2019, 08:34

PENALTY-UL A FOST USOR ACORDAT,DUPĂ CE PACO ALCACER A FĂCUT 2 - 0, EI AU CREZUT CA AU REZOLVAT MECIUL! ROMÂNIA A JUCAT EXCEPȚIONAL ÎN REPRIZA A 2-A,MĂ GÂNDESC NUMAI LA CÂT DE MONTAT A INTRAT ANDONE,A MARCAT LA PRIMELE ATINGERI,NU MAI ZIC DE INEPUIZABILUL PUSCAS! I-A HĂRȚUIT TOT MECIUL,BENZAR SUPERB,RECUPEREAZĂ MINGEA,INSISTA,CENTREAZĂ DE GOL,TATARUSANU A SCOS CA NICIODATĂ, HAGI LA FAZA CU PUSCAS NOTA 10!! SPANIOLII AU AVUT NOROC PE FINAL,LA CUM JUCAM,SE NAȘTE O NATIONALA MARE******

Da, foarte mare. De prima repriza ai uitat?0-8 suturi pe poarta. Putea sa fie 5-0 usor la ce ocazii au avut. Noi am avut 2 ocazii in tot meciul si posesie 30%.

110286907003113
Marcello Kazan  •  06 Septembrie 2019, 08:41

Zicem ca nu avem fotbalisti... E adevarat... Avem doar citiva dar "antrenorul" nationalei e doar *** care prefera RATATI precum Stanciu - PETARDA nationalei de cind a debutat in urma cu vreo 10 ani, Chiriches - o bleanda de fotbalist REZERVA ETERNA la Napoli care n-a mai jucat un meci oficial la club de cel putin un an de zile, Benzar, Keseru, Tosca - toti NISTE ***, in timp ce pe banca are fotbalisti MULT MAI IN VINA precum Nistor, Bancu, Andone si chiar Cicaldau si Ianis... Din pacate cei care trebuie sa ia decizia finala sint NISTE ***, dintre care Contra e "CEL MAI MARE" *** pe care l-a vazut nationala Romaniei vreodata... Si aud ca FRF il plateste cu 400 de mii de euro pe ani... Bravo...

mihnea74
mihnea74  •  06 Septembrie 2019, 08:36

Cum era daca Contra nu era inscuscrit cu prodanca...

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  06 Septembrie 2019, 08:34

Marcello Kazan  •  06 Septembrie 2019, 08:28

Sa fie clar: Spaniolii NU sint atit de GROZAVI cum i-am facut noi DATORITA LIPSEI TOTALE DE FOTBAL SI DE IMPLICARE IN JOC... Suedezii si Norvegienii vor fi MULT mai implicati si vor juca MAI MULT FOTBAL decit am aratat noi... Ca urmare, Spaniolii vor pierde puncte CEL PUTIN INTR-UNA din deplasarile din Norvegia si Suedia... Asa ca o spun CU MARE REGRET, nefiind in stare sa scoata cel putin un punct ACASA cu Spaniolii in conditiile in care meciurile cu Norvegia si Suedia NU sint NICI PE DEPARTE CISTIGATE, "fotbalistii" nostri de carton vor urmari si ei meciurile de la turneul final de anul viitor, DIN TRIBUNE SAU DIN LOCURILE AMENAJATE SPECIAL PRIN HERASTRAU... N-avem domle... N-avem NIMIC... Nici fotalisti, Nici antrenori si nici macar un gazon de care sa nu ne fie rusine... E clar ca NU sintem de rind cu lumea normala...

calinescu_
calinescu_  •  06 Septembrie 2019, 08:22

CUM ERA DACA JUCA BORDEIANU IN LOCUL LUI R MARIN , NISTOR IN LOCUL LUI STANCIU , ANDONE IN LOCUL LUI KESERU SI ADY RUS IN LOCUL LUI CHIRICHES ?????? IAR BENZAR SI TOSCA SUN DOAR UMPLUTURI INUTILE ...!!!! SA FIM SERIOSI CA DUPA PRIMA REPRIZA PUTEA FI 5-0 USOR DE TOT ...!!!! ASA CA NOI VOM AVEA PROBLEME PANA SI CU MALTA NU NUMAI CU SUEDIA SI NORVEGIA ...!!!

764835643855449
Vasile Munteanu  •  06 Septembrie 2019, 08:15

La asa antrenor ***...., asa fotbal (semimediocru)

mosierul
mosierul  •  06 Septembrie 2019, 08:12
Postat de rivaldinho pe 06 Septembrie 2019, 03:04

Demisia Contra! Pune, Burli, dupa atatea esecuri un antrenor roman de top! Mircea Lucescu e liber. Si sunt cativa batrani in echipa asta absolut jenanti. Eu ma asteptam sa joace Ianis, Mitrita, pe langa Stanciu.. Andone danseaza in spate cu tot cu Keseru!

Contra e fixat și el pe băbăciuni...dacă mai era Pițurcă antrenor și acum mai erau Cociș și Stancu la națională...!!!

mosierul
mosierul  •  06 Septembrie 2019, 08:09
Postat de Eugen Pan pe 06 Septembrie 2019, 07:29

Hagi jr, catastrofa.!!jucator mediocru

....dacă atâta l-a dus mintea pe Contra, ce să-i faci, n-ai ce-i face...!!! Păi cum să ne meargă bine , dacă aproape toți cei care au început meciul că și titulari, sunt eterne rezerve la echipele de club. E fixat și Contra ăsta pe băbăciuni..!!!