Comentarii (32)
sib89
sib89  •  06 Septembrie 2019, 08:52
Postat de madalin_eivissa pe 06 Septembrie 2019, 08:34

PENALTY-UL A FOST USOR ACORDAT,DUPĂ CE PACO ALCACER A FĂCUT 2 - 0, EI AU CREZUT CA AU REZOLVAT MECIUL! ROMÂNIA A JUCAT EXCEPȚIONAL ÎN REPRIZA A 2-A,MĂ GÂNDESC NUMAI LA CÂT DE MONTAT A INTRAT ANDONE,A MARCAT LA PRIMELE ATINGERI,NU MAI ZIC DE INEPUIZABILUL PUSCAS! I-A HĂRȚUIT TOT MECIUL,BENZAR SUPERB,RECUPEREAZĂ MINGEA,INSISTA,CENTREAZĂ DE GOL,TATARUSANU A SCOS CA NICIODATĂ, HAGI LA FAZA CU PUSCAS NOTA 10!! SPANIOLII AU AVUT NOROC PE FINAL,LA CUM JUCAM,SE NAȘTE O NATIONALA MARE******

Da, foarte mare. De prima repriza ai uitat?0-8 suturi pe poarta. Putea sa fie 5-0 usor la ce ocazii au avut. Noi am avut 2 ocazii in tot meciul si posesie 30%.

764835643855449
Vasile Munteanu  •  06 Septembrie 2019, 08:15

La asa antrenor ***...., asa fotbal (semimediocru)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

696679090441661
Eugen Pan  •  06 Septembrie 2019, 07:23

daca ar fi vrut Spania ne dadeau 5.Romania o echipa mediocra ca de obicei.

observator_federal
observator_federal  •  06 Septembrie 2019, 07:13

Posesie 25%-75%, Pase 250-759, Șuturi pe poartă 3-10. (Care or fi fost cifrele după prima repriză?) De ce ne-ar lăuda spaniolii? Noi am fi în stare să dominăm în așa hal vreo echipă?

observator_ipohondru
observator_ipohondru  •  06 Septembrie 2019, 11:09

Daca nu suntem sinceri cu noi si nu recunoastem ca putea fi 6-1 sau 7-1 fara ca spaniolii sa forteze, atunci nu vom ajunge niciodata nicaieri. Sigur ca spaniolii ne lauda, doar nu vreti sa spuna ca abia au batut cu 2-1 niste petarde care nu stiau sa stea in ghete, ba chiar in final era gata-gata sa fie 2-2.

caminero
caminero  •  06 Septembrie 2019, 10:40

Norvegia și Suedia vor suferi la București? tot ce se poate, dacă pîrjolim holdele și otrăvim fîntînile, o să se aleagă cu ceva enterocolită, și o să sufere de s-o memoreze pînă la adînci bătrîneți..

magic4ever
magic4ever  •  06 Septembrie 2019, 09:55

Ce meci ai vazut? In prima repriza spaniolii puteau sa mai inscrie lejer de 3-4 ori, doar paradele lui Tatarusanu ne-au salvat...aproape tot meciul am gresit pase simple si am facut preluari de incepatori de sarea mingea 3 metri....Ianis s-a complicat aiurea de cand a intrat si a incercat sa dribleze fara succes, Maxim a dat o pasa buna si apoi pase gresite pe banda rulanta....Puscas & Andone au jucat bine, dar Romania a fost fricoasa rau, am jucat ca o echipa foarte mica...si cand jucam 11 contra 10 greseam pase simple de cativa metri, nu construiam bine si nu puneam presiune pe spanioli....nu se naste vreo nationala mare, suntem mici de tot...

3101575123247794
Alice Popa  •  06 Septembrie 2019, 09:07

Sa fim seriosi. Daca spaniolii voiau sa dea zece goluri, le reuseau! Tatarusanu are dreptate cand spune ca avem aceleasi sanse de calificare ca la inceput; adica ZERO!

catalynn
catalynn  •  06 Septembrie 2019, 07:31

Recunosc ca după prima repriza am preferat sa văd un film, pur și simplu aia și-au bătut joc de prostii noștri ... suntem o nație de prosti și ratați!? Dacă văd performanta uriașă a fetei unor romani stabiliți in Canada înclin sa cred ca nu, însă mediul miortic dominat de personaje gen ne-a jijjji ne-a adus in sapa de lemn!

696679090441661
Eugen Pan  •  06 Septembrie 2019, 07:29

Hagi jr, catastrofa.!!jucator mediocru

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4