Alte știri din fotbal
„Drăguș și Coman la FCSB?” » Rusescu a găsit soluția: „Trebuie să facă precum Deschamps”
0
Farul a anunțat oficial transferul jucătorului » Revine în Superliga după 3 ani
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Mișcări de trupe la Rapid, FCSB, U Cluj și CFR
2
Azi este ziua „Lunetistului” Claudiu Niculescu: „Uite ce-mi doresc la 50 de ani! Și asta e cea mai mare bucurie”
0
Știri din fotbal internațional
Panama - Croația » O singură variantă pentru croați la meciul #200 al lui Luka Modric
0
Starul crescut la Londra visează s-o încurce pe Anglia » Gata să renunțe la 15 ani + Părinții i-au schimbat viitorul
0
„Aveți o oră! E interzis să mergeți afară sau la baie” » Am mers în Dallas să „înfruntăm” burgerul-monstru de 3 kilograme. Iată cine a învins!
2
„Here we go” » Acord cu Chelsea pentru Enzo Maresca
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
0
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Sorin Grindeanu l-a anunțat pe Nicușor Dan că PSD își asumă guvernarea
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
si stoichita are dreptate..in primul 11 in afara de aia de la hagi care au regula under21 generalizata mai sunt si alde Radu,Puscas,Nedelcearu,etc. care joaca under21 peste tot ...
Dupa exprimare se vedem ca esti hater fecefecesebist,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Postare de tot râsul : un așa pretins reporter zice că s-ar fi întâmplat ceva dar, inclusiv voi spuneți că, de fapt, nu s-a întâmplat ! E ca și cum cineva ar fi spus despre voi că sunteți ziar de sport și că aveți o redacție serioasă dar, stați liniștiți, nimeni n-spus asta ! Puteți ambala pește, liniștiți, mai departe !
Iubirea dintre Hagi și GSP este interesată și efemeră. Iar informațiile de la Decebal preluate când convine GSP. În cazul iubitei bătute a lui Manea, personajul colectiv GSP a avut o altă variantă față de Decebal. Să înțelegem că uneori este credibil și alteori nu? În credem în funcție de interese?
neniculeeee,m-ai dat gata cu bogatia ta de idei...si mai ales cuuuu...."afemeiați după bani" ...vorba lui nenea iancu...amice...esti idi.o.t...
Cand orice membru al Academiei Romane va practica orice sport la nivelul lui Gica Hagi, atunci, vei putea sa ii ceri lui Hagi sa foloseasca acelasi vocabular.
e ceva de NU SE POATE , cu radulescu asta ....mereu un fel de GICA CONTRA mai ales atunci cand are apare vre'o portitita in ,, razboiu-i '' personal cu alde burlenu .......nu conteaza daca arunca niste PETARDE ,numai si numai , sa iesa-n in FATA ....STOCHITA-L ALTACA pe HAGI , PUSCAS pe IANIS ........mare ,, minune '' daca nu apare si vre'o lupta de strada intre DUMITRESCU si POPESCU , cunoscut fiind relatia de prietenie ce-i lega pe cei doi
nu vreți voi să-ncepeți voi genul ăsta de articole, precum și cel cu interlopii care s-au pozat ca restul fanilor români cu oamenii de la națională în fața hotelului, după ce se întorc băieții în țară? Apropo, de unde-i cunoașteți voi? Sunteți prieteni pe FB? Oare ce spune asta despre voi?
Senilii de la gsp in frunte cu Ioanitoaia si Radulescu nici nu-si dau seama cat de penibili sunt. Incerc sa gasesc o explicatie logica a faptului ca nasc atatea basme despre FRF incat si Andersen ar fi gelos pe ei. Si asta la foc continuu. De 5 ani. Nu pot decat sa ma amuz de cat de senil a ajuns mosulica, cat de bolnav e Decebal si sa va citesc de dragul a ce a fost Tolontan in redactia aia de debili mintal. Salud.
Hagi are o imagine ex epțională în presa noastră... Din păcate orice apariție publică a regelui însuși (în "toată splendoarea" personalității lui recalcitrante, săracă în exprimare și - ei da! - infatuată) provoacă o senzație de regret și o ușoară jenă... În definitiv, Hagi e un simplu fotbalist, nu prea ai ce să-i ceri (deși, slavă Domnului, am văzut și fotbaliști deștepți - nu doar guralivi, surescitați, "afemeiați după bani" ori grandomani fără substanță... cenușie).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.