Comentarii (97)

univ_craiova1  •  27 Iunie 2019, 12:02

Fotbalul romanesc condus de mafie!!! Daia de atâta timp nu am avut parte de nimic!! Mum u celor din FRF pentru treaba asta!!! Hagi e singurul care folosește cel mai mult tineret deci logic ca el e cel ce merita toate aplauzele!!! Daia cămătarii stau și fac poze cu ei!!! Bineeeessss asta e România!! Am mai zis și o mai zic! Aceasta tara este condusa de mafie iar ăștia de ii vedem sunt puși de prosti dca un fel de colant când îl pui pe masina!!

ray51  •  27 Iunie 2019, 09:44

D'aia mai are Gica Hagi cate o iesire necontrolata uneori. Astia de la FRF incearca sa-si traga spuza pe turta lor. Incorect. Masurile ferefiste sunt benefice nu spune nimeni nu, dar OCHIUL magic, arta managementului juniorilor si al tinerilor apartin in totalitate lui Hagi. Deocamdata. Peste cativa anisori, vorbim poate altfel.

Alesandro Delpiero  •  27 Iunie 2019, 09:02

Oameni buni, a intrat Isaila zilele trecute in direct, la o emisiune de profil, si a afirmat ca atunci cand a inceput treaba la under 21 l-au luat durerile de cap. Atat pe el, cat si pe staff-ul sau. Drept urmare, si-au indreptat atentia catre Academia lui Hagi si astfel a inceput treaba. Este foarte, foarte buna aceasta regula impusa de federatie cu privire la folosirea jucatorilor tineri, insa, nu poti sa vii dupa un timp atat de scurt (de cand a fost implementata aceasta regula) si sa te bati cu pumnii in piept ca este meritul tau.....ca nu este asa. Hagi a inceput acest proiect, Hagi a investit bani in juniori(banuiesc ca mai multi decat a facut-o federatia in ultimii 29 de ani), Hagi a muncit cu ei, Hagi a scos fotbalisti si doar datorita lui Hagi suntem astazi fericiti ca echipa Nationala under 21 a ajuns unde a ajuns. Nu s-a intamplat asta datorita lui Burleanu, Stoichita, Radulescu, Longin sau Olaianos. Daca Hagi nu isi risca banii agonisiti din fotbal, sanatatea si imaginea, nu ajungeam astazi sa avem acest gen de polemici. Sa fie clar.

Nicolae Grecu  •  27 Iunie 2019, 07:59

Partea indo-iraniană a moștenirii genetice române.

fairplayromania  •  27 Iunie 2019, 04:40
Postat de spion_kop pe 27 Iunie 2019, 01:42

eu stiu pe Decefalus jesepist creator de stiri, asa ca nu ma mira elucubratiile lui mintale, fake news marca jesepe.

Decebal ăsta e o glumă nereuşită, urît mirositoare .... nici măcar Becali nu îl bagă în seamă.... Doar strîmbe, răutăţi, minciuni....o *** .... bubuie ca motoreta Mobra.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

spion_kop  •  27 Iunie 2019, 01:42

eu stiu pe Decefalus jesepist creator de stiri, asa ca nu ma mira elucubratiile lui mintale, fake news marca jesepe.

Adrian Fulgos  •  27 Iunie 2019, 01:07
Postat de slobozia1974 pe 27 Iunie 2019, 00:55

Are dreptate

Cine?

slobozia1974  •  27 Iunie 2019, 00:55

Are dreptate

adook  •  27 Iunie 2019, 00:12
Postat de Constantin Mosnegutu pe 26 Iunie 2019, 22:21

S-o fi saturat si omul de atat pupat in c u r r e j e l e!!! Chiar nu v-ati saturat sa tot sustineti maia gatul ca toate incep cu cel pe care toata ziua il plimbati prin g u r a ???Cand nu e el e fisu cand e fisu si el... Gata i-ati crescut pretul destul... S-asa n-o sa-l cumpere nimeni!!!

ce nervos esti adriane!

adi2008  •  26 Iunie 2019, 23:39

Parca spuneau cei de la Gazzetta dello Sport de unul... Michele Slughizza...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10