Alte știri din fotbal
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
4
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
*** ! Sa ma scuze domni ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca e real dialogul si replicile suburbane ale individului se impune demisia. Sau demiterea lui. E vorba de nationala Romaniniei si se impune un anumit nivel.
Eu cand l-am văzut prima dată de la distanță am crezut că e ...Caramarin ! Dacă a făcut afirmațiile aste în public trebuie să își ceară scuze tot public ! Ce o fi simțit familia acelui om când individul ăsta care habar nu am cine poate fi și ce tangența a avut cu fotbalul, în afară de televizor, a citit aceste fraze ??!!!
Bodescu dupa figura pare cam prostalau si molau...nu-l credeam asa ,,spiritual,,.
Probabil-in context, mai mult ca sigur SOLIDAR- e de la tastatura !!! Solitar inseamna insingurat !!!
Ce comportament suburban la bodescu asta care se vrea BODESCU. Bine ca nu spargea si seminte in avion , la ce minte are .
Ce gluma buna. El face si desface. Are muschi si atitudine de Sef. Aceste personaje sunt neavenite intr-un grup care se vrea solitar cu performanta. Suna ceasul epurarii la FRF. Stau si ma intreb care au fost sarcinile de serviciu ale domnului in cauza pe durata acestei excursii (pentru el si altii ca el). 'Tocarea' unor resurse financiare?
Demisia cat mai urgent Bodescu !
E o deplasare oficiala a echipei nationale, nu o sueta cu baietii, la mici si bere, incearca sa faci diferenta. Ce spui tu se aplica in cazul unor oameni normali, care nu au responsabilitati publice.
Concluzia articolului: Jos Burleanu, jos Daum! Penibil!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.