Alte știri din fotbal
Antrenorii români remarcați de Victor Pițurcă: „El mi se pare foarte bun”
0
Victor Pițurcă dă de pământ cu FCSB și Craiova: „Mult mai slabă decât Auda!”
0
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Andrei Nicolescu a explicat evoluțiile lui Eddy Gnahore la FCSB: „Înțeleg mai multe lucruri”
1
Știri din fotbal internațional
După plecarea lui Radu Drăgușin, Bogdan Lobonț pariază pe Tottenham: „Merg pe mâna lor!”
0
Reacția lui Cristi Chivu după amicalul cu rivala AC Milan: „Nu ne interesează rezultatul”
0
Chelsea ar putea vinde o echipă întreagă în această vară
0
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două meciuri » Fenerbahce, favorită
2
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
VRAJALA NUMAI LA MECIUL CU POLONIA AU AVUT INCASARI DE 900000 MII EURO
Felicitari pentru lista despre ,, costurile clasice federale ". Daca sunteti sigur ca este corecta si nu ati fost ,, intoxicati", trebuie sa aveti curajul sa mergeti mai departe cu investigatia... Incepand cu acea ,, cheltuiala" -avocati -1 , pe langa acei avocati nici tot staff-ul lui Daum nu mai pare scump...
si sandu cu pitzi, ce clauze avea barbugiul?
pt. ce *** platiti o sleahta de hahalere, de bagabonti si incompetenti???!!! Pai rezultatele astea *** le puteti obtine si fara gloata asta dupa voi. Mai lipsesc de pe statul de plata: chelneri, picoli, barmani, Daniela Crudu, Bianca Dragusanu, Vica Blohina, Maimuteanu, parlamentul Romaniei s.a.m.d.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faci cumva parte din generatia Burleanu de le tii "partea"??? O facem pe prostii, nu o facem pe prostii, Burleanu nu are de-a face cu fotbalul.
iaaa mai uita-te la ei...acum stiti sa faceti calcule, socoteli...da cu nea' Sandu de ce nu faceati mai amatorilor???? HAi sa vad un articol despre toti banii furati de Sandu in 25 de ani. articole peste articole anti daum si conducerea frf..da cine ne-a adus mai prapaditilor in situatia asta? acum 2 ani eram vreo forta in europa si de cand a venit asta s-a schimbat asa tot deodata? amatoriloooooooooR!!!!!!!!!!!!!!!
Sa vina stoican la nationala sa antreneze an paralel cu serif tiraspol sau unde este
In America cum ii spune la distonocalm?
Nu cred. Trebuie schimbati jucatorii si mai ales mentalitatea.Steaua trebuie trimisa acolo unde ii este locul: in pluton cu celelalte!
Caz tipic de ghinion: cand ai intere *brilianti* stelisti ,jucatori unici si nu ai un sut la poarta... S-a mai intamplat si in * 86. La *vestita* victorie de la Sevilla. *Generatia de aur* a castigat fara sa traga un sut pe spatiul portii timp de 120 de minute.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.