Postat de balauru48 pe 21 Martie 2019, 21:22

fcsbist.de.mic
fcsbist.de.mic  •  21 Martie 2019, 22:01
Postat de sala_dalles pe 21 Martie 2019, 21:31

A mai mars 8 ani cu generatia crescuta de nationalisti. Calificare cu mult noroc in portugslia. Romania ramine un nimic dupa chipul si asemanRea demagogului. Balaurul. Pay

"Calificare cu mult noroc in Portugalia". Pai sa-ti povestesc nepoate cum s-a obtinut calificarea in 1994. Ultimul meci: Tara Galilor - Romania. Si noua si galezilor ne trebuia victoria ca altfel mergeau cehoslovacii. In prima repriza da Hagi o chifla si scapa portarul alora sapunul in poarta. 1-0. In repriza a doua egaleaza galezii. Apoi tot galezii au 11m dar executa in bara. In continuare galezii ataca pentru ca le mai trebuia un gol, dar spre finalul meciului ii prindem pe contraatac si Raducioiu face 2-1. Si uite asa mergeam in SUA sa facem istorie.

dal93
dal93  •  21 Martie 2019, 21:13

Rădoi a băgat autobaza. Pare mai fricos decât cel mai fricos, Olăroiu. (((

rocky2
rocky2  •  21 Martie 2019, 20:15

Dar noi cand trecem de centrul terenului?

cpt.ahab
cpt.ahab  •  21 Martie 2019, 19:45

Ce freză de ostaș sovietic are Mbappeul de Clinceni!:)))

wba33
wba33  •  21 Martie 2019, 19:21

Nu ma obosesc sa mai citesc echipa de start a spaniolilor. Il avem pe Mbappe in echipa, restul nu mai conteaza.

1682371101802313
Sorin Florinel  •  22 Martie 2019, 10:13

"Sa vina Ianis",,,hai da.ma dracu,asta e problema sa vina Ianis!!,,,adevarul e ca ca Iania e si vreun fotbalist de top prin europa,si nu poate ajunge ca nu.l lasa clubul gigant unde joaca!:)))...pai Ianis e la nationala mare alta prostie cat China,sa vina dracu la astia mici,macar aici isi justifica convocarea cu varsta!...auzi "sa vina Ianis":))

rusine_rinamo_ksv_csa
rusine_rinamo_ksv_csa  •  21 Martie 2019, 21:58

tot vad comment-uri nepricepute, ca am jucat cu juma de echipa. In Italia ne ducem numa' cu 11 jucatori? Sau avem un jucator determinant, care ne castiga acolo singur meciurile?

dinamo_fan
dinamo_fan  •  21 Martie 2019, 21:52

comenteaza mult si prost pe aici destui care nici macar nu stiu echipa de baza a Romaniei. sa mai fi fost la un meci al juniorilor deja e blasfemie. n-au inteles ei de ce nu n-am dus cu jumate de echipa de rezerve si nu am atacat Spania la ea acasa. mare gradina Ta !