Alte știri din fotbal
Ratarea etapei la Botoșani » Mailat și-a pus mâinile în cap
0
Adrian Mutu a făcut calculele la play-off: „O să avem un sezon istoric”
0
Universitatea Craiova a anunțat transferul la 24 de ore după eșecul cu Farul » Contract pe un an și jumătate
0
Revenirea lui Dawa, „montată” de fundașul camerunez: „Vă arăt cum a început totul”
0
Știri din fotbal internațional
Pact făcut de Lamine Yamal cu Neymar » Ce au stabilit să facă dacă finala Mondialului va fi Spania - Brazilia!
0
Al Akhdoud - Neom SC » Echipa lui Șumudică deschide rapid scorul
3
Nu l-a uitat pe Mircea Lucescu: „E tatăl meu fotbalistic” » Unde a ajuns acum fotbalistul cu 11 titluri de campion!
0
Giovanni Di Lorenzo a aflat verdictul medicilor » Cât va lipsi căpitanul lui Napoli după accidentarea la genunchi
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
Hai si tu!Pai daca eu sunt nebun,tu esti tatal lor!
"Calificare cu mult noroc in Portugalia". Pai sa-ti povestesc nepoate cum s-a obtinut calificarea in 1994. Ultimul meci: Tara Galilor - Romania. Si noua si galezilor ne trebuia victoria ca altfel mergeau cehoslovacii. In prima repriza da Hagi o chifla si scapa portarul alora sapunul in poarta. 1-0. In repriza a doua egaleaza galezii. Apoi tot galezii au 11m dar executa in bara. In continuare galezii ataca pentru ca le mai trebuia un gol, dar spre finalul meciului ii prindem pe contraatac si Raducioiu face 2-1. Si uite asa mergeam in SUA sa facem istorie.
Rădoi a băgat autobaza. Pare mai fricos decât cel mai fricos, Olăroiu. (((
Dar noi cand trecem de centrul terenului?
Ce freză de ostaș sovietic are Mbappeul de Clinceni!:)))
Nu ma obosesc sa mai citesc echipa de start a spaniolilor. Il avem pe Mbappe in echipa, restul nu mai conteaza.
"Sa vina Ianis",,,hai da.ma dracu,asta e problema sa vina Ianis!!,,,adevarul e ca ca Iania e si vreun fotbalist de top prin europa,si nu poate ajunge ca nu.l lasa clubul gigant unde joaca!:)))...pai Ianis e la nationala mare alta prostie cat China,sa vina dracu la astia mici,macar aici isi justifica convocarea cu varsta!...auzi "sa vina Ianis":))
tot vad comment-uri nepricepute, ca am jucat cu juma de echipa. In Italia ne ducem numa' cu 11 jucatori? Sau avem un jucator determinant, care ne castiga acolo singur meciurile?
comenteaza mult si prost pe aici destui care nici macar nu stiu echipa de baza a Romaniei. sa mai fi fost la un meci al juniorilor deja e blasfemie. n-au inteles ei de ce nu n-am dus cu jumate de echipa de rezerve si nu am atacat Spania la ea acasa. mare gradina Ta !
*** de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.