Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
0
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație cu jucătorul liber de la 1 iulie! » Chivu vrea să-l păstreze + Detaliile contractului oferit
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Controversă privind vârsta portarului de 16 ani: „Este rușinos și jenant”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Foarte bine au facut turcii mai ales ca i-au bagat dupa geam sa nu arunce adidasi pe teren cum au facut in meciul cu Olanda! lol Au avut noroc ca nu i-au bagat in custi ca pe vremea lui Baiazid. Sa vada romanasii putin cine sunt turicii ca prea sunt casca gura la telenovele turcesti si foarte anti-americani. Si ma bucur ca stam acasa asta ca sa numai venim cu teorii de consipiratii ca strainii nu ne lasa sa castigam.
Mascariciul Puie Monta, care si-a facut poza cu tricoul romanilor dar si al turcilor, cum a intrat pe stadion? Cu invitatie de la FRF?
Aproape că îmi pasă de ce au pățit! Glumesc, mă bucur!
Si ce i-ati mai laudat pe turci cu stadionul lor.. in realitate tot africani au ramas.
de ceva vreme nici nu mai intru pe site la jamila. cele mai bune retete le gasesc pe gsp. am urmat intocmai pasii din articol si mi-a iesit un ghiveci excelent. multumesc, chef margarit!
Lasa, ca radem de "prostii de europeni, cu regulile si verificarile lor". Poftim Turcia, unde mori cu biletu' in mana.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.