Alte știri din fotbal
Gigi Becali, ședință de URGENȚĂ la FCSB! S-a dus peste jucători la baza de la Berceni » Declarații tari ale patronului: „O să apere portar «under»! Am șters toate amenzile. Nu mai există nicio concesie”
19
Gigi Becali a decis cine va „păzi” buturile celor de la FCSB: este fiul antrenorului!
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele de start
0
Dinamo i-a prelungit contractul lui Cătălin Cîrjan: ce clauză de reziliere FABULOASĂ i-au fixat roș-albii
6
Știri din fotbal internațional
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Va mai intrebati de suntem un asa de popor naiv? Uite de asta! Visam ca scoatem lumea in strada pentru Turneu U21 dar stam acasa cand Dancila si PSD fac legea in tara; visam ca Ianis Hagi sa se tranfere pe la cele mai mari echipe din Europa pentru ca este "Fiul Regelui" dar stam in casa cand inflatia ne saraceste iar banii sunt din ce in ce mai "scumpi" dar numai pentru omul de rand; credem ca selectionata mare va invinge Spania, Suedia si Norvegia dar "uitam" ca jocurile - pentru omul de rand - sunt facute in alta parte iar noi, ca si in fotbal, suntem niste papusi manevrate mestejugit de catre "cei mari"! In rest totul este... asa cum ne-am asternut, adica vom iesi cu capul sus din meciurile cu Croatia, Franta si Anglia chiar daca vom fi invinsi in toate cele trei meciuri iar din cele ale nationalei mari vom avea aceleasi rezultate ca la echipa de tineret U21!
Chiar nu-ti este rusine, Radoi? Pai dupa trei infrangeri vei reveni in tara cu coada intre picioare si vei cauta scuze de modul lamentabil in care ai prezentat echipa la acest Turneu Final!
Poate nu stiati ca Anglia va juca finala cu Franta. Deci ati aflat cine se vor califica din grupa noastra. Daca scoatem un punct cu Croatia sa fim multumiti.
Lumea va iesi in strada sa dea guvernul *** jos !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
marica e ronaldo pe langa asta
Cu ivan titular nu o sa ai ocazia.nu te inteleg cu ivan (marica) asta.esti si tu swinger cum este il *** junior
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa scoti oamenii in strada? Nu ai vazut ca vine canicula? Vrei sa aglomerezi marile si modernele spitale ale patriei? Asteapta si tu pana in septembrie cand va fi o atmosfera mai placuta... in lotul echipei, dupa cele trei infrangeri din grupa si printre tuterii care insotesc echipa pe banii... "Babachii", adica ai FRF-Burleanu!
*** cum ai aranjat obligatiile in teren fundasi dreapta pe stanga atacantii mijlocasi si invers sa joace toti ca nu trebuie sa superi spinsorii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Radoi, te dezamagesc, dar nu este o competitie attat de importanta incat sa scoata oamenii in strada ! avem un grup bun, ii felicit ca sunt acolo, chiar este o performanta, vor juca ptr ei, sa isi faca un nume , sa prinda un contract bun afara , dar pentru fotbalul mare, este un turneu fara prea mare importanta..uite exemplul frantei, nu a trimis cei mai buni jucatori, sunt sigur ca nici anglia nu o face, si nici macar razvan marin nu s a luat de gat cu cei de la ajax sa il lase acolo...! nici presa internationala nu acorda mare importanta,la fel cum nici voi nu ati acordat prea multe spatii campionatului mondial u20...ati scris doar de ucraina...tot ca un fel de barfa , ca uite unde au ajuns aia..in rest nimic, sunt sigur ca nimeni din redactia voastra nu a urmarit un meci cap coada la acel turneu..iar daca v a cer sa spuneti numele a cinci fotbalisti de acolo, sigur nu stiti ! in fine...ii recomand lui radoi sa fie mai ponderat, si sa isi fixeze ca obiectiv sa nu se faca de ras acolo, ptr ca este imposibil sa iesim din grupa !
ce post va transmite meciurile?????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.