Alte știri din fotbal
Are 40 de meciuri în echipa națională și surprinde: „Nu-l cunosc pe Marius Baciu! Dinamo poate să câștige barajul cu FCSB”
0
„A devenit un blestem pentru România!” » Răducioiu, mesaj clar pentru Hagi: „Asta trebuie să facă un selecționer”
0
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Poate îl bagă p-ăla micu’ titular, ca la câta istorie i-a căzut in cap la stRangers e pregătit să joace rolul de decar, într-un film regizat de Kira.
Hagi a iesit in presa dintr-un singur motiv: pentru a apara nationala lui Ianis si a prietenilor lui! Rar am vazut un jucator mai umflat decat Ianis. Zero absolut la realizari in doi ani de nationala... Si asta in conditiile in care bate aproape toate loviturile si cornerele cand este pe teren. Cum poate sa lipseasca Man de la nationala cu cifrele pe care la are? Nu este din gasca de la Viitorul si il poate scoate pe print din echipa?
V-au ajuns blestemele ca n-ati vrut sa-i faceti statuie :)))
Hagi este pierdut in timp si limitat ca perceptie. Romania nu a fost nici un fel de forta in fotbal, niciodata. Acele reusite ale noastre "sfert de finala la mondial" sunt intamplari, la fel cum Danemarca si Grecia au castigat Europene sau Turcia a fost pe locul 3 in 2002. Asta insa nu le face nici pe ele forte ale fotbalului, este normal sa mai si castigi cate ceva din cand in cand. Hagi ar trebui sa se uite la ce a realizat el, la jucatorii vanduti de el care s-au dovedit a fi mediocri in cazul fericit. Iancu inapoi acasa, Manea la Cluj, Razvan Marin a facut tusa si in curand o sa faca iar, aia ajungi la FCSB sunt atat de buni ca nu vrea sa ii cumpere nimeni si perla coroanei, Ianis este un jucator normal la scotieni care este la nivel de liga a doua din Anglia si nu pare sa impresioneze nici macar acolo. Ca sa fie clara diferenta - a ajuns la Parma in acelasi timp cu Chiesa, al nostru a ajuns la scotieni iar Chiesa a ajuns la Juventus acum. Asta a produs Hagi senior si acum ne vorbeste de planuri si pregatiri.
Hotul striga hotii. E singura `arma` a lui hagi e sa strige repede ca altii sunt de vina ca nu cumva sa se spuna adevarul. Bre hagi, atat timp cat ianis e in echipa nationala, desi locul lui ar fi la o echipa de bloc, fa bine si tine gura inchisa. Esti unul dintre cei mai mari blatisti si ai fi ultimul om care sa deschida gura despre dezastrul din fotbalul romanesc .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu il vreau pe CRistian Pustai Antrenor la Nationala !
nu inteleg cum o natie intreaga il vede pe asta portar. ne-a trintit toate meciurile de ani buni incoace..omu efectiv doarme in poarta. de asta face banca peste tot pe unde merge. si ne mai miram de ce nu merge nimic. pai sintem o natie batuta in cap efectiv. am ajuns sa punem un ageamiu selectioner, il indepartam pe lupescu si il punem pe burleanu, si ascultam de un infractor din braila sa ne conduca noua fotbalul.
Boloni este si a fost mereu un antrenor cu proiect pe termen lung. Noi avem nevoie de un antrenor care STIE SA ANTRENEZE CE ARE, SE DESCURCA SI CU MANELISTII SI CU TATUATII SI CU AFEMEIATII SAMD. PE SCURT, NOUA NE TREBUIE SUMUDICA!!!
Sumudica la propus pe junior morais la naturalizare si la nationala! Adica tot un fel de Camora! Sumudica este antrenor bun in Balcani in rest este zero! Doar Boloni ar putea face ceva! Restul sant doar trecut ori pe la Nationala pentru CV!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.