Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă a pierdut un jucător înaintea meciului cu U Cluj » Ce se întâmplă cu Moruțan
0
Dennis Politic este istorie la FCSB! Cedat la reduceri + Care este situația cu Dinamo
0
Laszlo Dioszegi, exploziv! Sepsi vrea să meargă la TAS împotriva FRF: „Nici nu se discută”
0
Farul s-a mai despărțit de un jucător! Un internațional pleacă liber de contract
0
Știri din fotbal internațional
Senzațional! Răzvan Lucescu îl va înfrunta pe Ionuț Radu pentru un loc în „optimile” Europa League » Toate împerecherile
1
„Trebuie să ne îmbrăcăm gros!” » Prima reacție din tabăra lui Chivu, după tragerea la sorți din Liga Campionilor
1
Play-off Liga Campionilor: pe cine va înfrunta Inter-ul lui Cristi Chivu + toate meciurile
14
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
Jucat cu lesinatzii lui Gigi.. astia care de 3 ani nexam in Grupele Europa Ligue..man,Tanase,cretu si cristea au jucat in maniera obisnuita,Adica prost.. ei joaca bine doar cu satelitzii Botosani,clinceni
Nici macar un jucator care se respecta nu vine cu bucurie la nationala asta de doi bani. O bataie de joc. Daca refuza sa vina il suspendati, de zici ca a semnat la nastere sa vina la nationala. Chiar sunt curios daca in alte tari mai din vest esti obligat sa accepti convocarea altfel fiind suspendat din fotbal. Sa joace popicele lui Danuts si Papura la aceasta echipa care nu ne mai reprezinta. Eu nu tin cu Nationala, nu dau doi bani pe Nationala, nu vreau sa ne calificam...adica nici nu-mi pasa daca ne calificam sau nu.
Acest articol este hrana pentru trolli. Nicidecum jurnalism. Zero barat e și ,, jurnalistul'' ce a scris asta.
Nistor când Maxim a pierdut mingea și au plecat adversarii pe contraatac a rămas la centrul terenului...
Boogie666 e platit de rusi din perioada liceului sa denigreze romanii si sa bage strambe. Strabunicul lui a fost tortionar iar tatal sau securist desi muncea in societate.
Dati lista sa vedem cum a jucat fiecare jucător nu doar cei de la FCSB . Sunteti atat de penibil voi cei de la GSP încât ma gandesc de ce mai citesc asemena aberatii pe care le tot scrieti . Alta ceva mai imp nu aveti ?
Ah cat m-as bucura sa nu il mai cheme nici pe Man, nici pe Tanase, si nici pe Coman. Sunt convins ca sunt cel putin alte 2 variante pe posturile lor, mult mai buni. Nimeni de la Steaua a nationala. Sa joace cu Nistor Deac si cine o mai fi... Si daca sunt chemati sa refuze asa elegant, sa fie putin accidentati...sa stea chill pentru campionat. Fi-v-ar prostii ai dracu cu analizele voastre de spalatori de vase. Nimic nu intelegeti dintr-un meci simplu....BA NIMIC, ZERO, NADA...
Si jurnalistii sunt la fel de mediocri ca Burleanu si Radoi. Daca ai un jurnalist mediocru, cred ca jucatorii sunt de vina. Oare au primit bani de la FRF? Si Mutu la tineret, indiferent daca reuseste sau nu, e un experiment. Radoi LA SENIORI n-are niciun sezon macar bun, de exceptional nici macar nu e vorba... Un antrenor mare o ia de jos, toti au luat-o de jos de la Mircea Lucescu, la Olaroiu, Petrescu si Reghecampf! Astia sunt antrenori.
va ia gigi subventia voi trio tralala sabotati milioanele lui nea gigi ,singura sansa a lui de a mai lua ceva bani ca fcsb e dattoare vanduta acum 3 luni era 11 mil acum ?voi cu tupeu ati subminat singura perla ,.DAR AVETI DREPTATE SI VA DAU UN BIG LIKE PT ADEVAR SI CURAJ ..man da goluri numai in meciuri trucate aranjate ?! in meciuri unde arbitrul e neutru iar portarul advers nu are orbul ohoii man ,morutan,tanase(lemn tanase) pilaf singurul care ar misca si imi place e coman si vana ..in rest sa vazut aseara ca prestatia fcsb-istilor au dus la golul irlandejiilor iar pe faza ofensiva inexistenti .
E ok sa li se dea note jucatorilor, dar cat timp FRF va fi condusa de incompetentul Burleanu nu vom avea antrenor roman de top la nationala. Accentul trebuie pus pe Radoi care nu este antrenor, este un alt experiment gen Contra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.