Alte știri din fotbal
Ștefan Baiaram: „Anderlecht? Sună bine”
0
Filipe Coelho, după 4-0 cu UTA: „Acum începe adevăratul test!” + „Trebuie să analizăm ce a făcut Nsimba la schimbare”
0
Adrian Mihalcea comentează prăbușirea totală de la Craiova: „Nu m-am gândit vreodată că se poate întâmpla”
0
Groggy după Universitatea Craiova - UTA: „Bine că s-au oprit!”
0
Știri din fotbal internațional
Franța - Anglia, finala mică a Campionatului Mondial » GOOOOOL în minutul 3! Ce start!
0
Antrenament anulat pentru Spania înaintea finalei cu Argentina! Protocol strict în Statele Unite în aceste cazuri
0
Alan Shearer cere desființarea meciului pentru locul 3 la CM: „Este o absurditate totală!”
3
Transferul de 137 de milioane de euro se face cu câteva ore înainte de Franța - Anglia! Chelsea a surclasat-o pe Arsenal!
1
Lifestyle
Ion Țiriac a venit la marele eveniment cu un splendid Cadillac Eldorado decapotabil
6
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
10
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
32
Șeful militar al NATO avertizează că Alianța este gata să provoace daune ...
Libertatea
Poveștile unei stewardese române din anii ’80: zborurile peste Ocean sub ...
Adevărul
10 mituri despre Nadia Comăneci și soții Karolyi: adevăr și ficțiune la 50 ...
GSP SPECIAL
Ce s-a ales de acordul comercial dintre SUA și UE. Bilanțul promisiunilor ...
Libertatea
moldoveanul posteaza cu mai multe conturi clone... ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Noi eram cu Ministerul de Interne și cu Securitatea." (Ioan Alone). Fraza asta ar trebui s-o rețină și Tibi IQ 33 înainte să abereze că Mimao era echipă anti-sistem.
Peste tot pe unde jucau prin țară Mimao abia scăpau să nu fie linșați de oamenii scandalizați de furturile lui Lucescu & co. Tradiția s-a păstrat și după Revoluție, când Borcea și acționarii mimaoviști erau evacuați din stadion cu blindatele jandarmeriei
Lucescule du-te la IUMOR, acolo poate ai mai mult noroc. Aici nu prea merge. toti stiu ce ai facut :)))
Superbe articolele astea trei. Fără sa condamne. Doar realitatea. Astea erau timpurile. Mi se pare amuzant un lucru. Neștiind exact detalii despre Dinamo am aflat parcursul in cea mai tare campanie europeana a clubului. Deci...Albania, Grecia si Iugoslavia si scosi in semifinale de o echipa din Belgia. Aceeasi pe care Steaua a scos-o tot in semifinale dar in Cupa Campionilor. Si mi-a venit instant întrebarea "cum contesta astia performanta Stelei - ca nu a jucat cu echipe puternice cand a luat Cupa Campionilor in '86"?? In fine... Mi-au placut toate articolele.
Lucescule esti o rusine ! Toate interviurile tale sunt pline de venin. In toate interviurile spui numai aberatii, esti un batran uracios... mi-e mila de tine !
Fostul sef al Compartimentului Aport Valutar Special (AVS) al Securitatii, Constantin Anghelache, alias "Eftimie Gelu", recunoscut pentru contribuția la furturile lui Dinam0 din anii 80, a devenit, dupa Revolutie, om de afaceri, administrator de presa, asociat al lui Mircea Lucescu si presedinte executiv al FC Dinamo Bucuresti.
Ha-ha, încă rad de nu mai pot, cineva să mă oprească va rog! Ia ascult'aici la performanțele colosale ale lui dinamo din Europa: 17 Nentori Tirana (Albania) - dinamo 1-0 şi 2-1 Knattspyrnufelag (Islanda) - dinamo 2-0 şi 2-1 dinamo - Elfsborg (Suedia) 1-2 şi 1-0 (d-ul mic e cu intenție :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Polster: „Cămătaru, dă-mi «Gheata de Aur» înapoi!“ La două decenii după mascarada prin care dinamovistul a fost scos golgheter al Europei, austriacul care ar fi meritat trofeul îşi cere drepturile. Cucerită artificial, printr-o fraudă, pentru a satisface un orgoliu mărunt, „Gheata de Aur“ din ’87 nu mai e un motiv de mândrie pentru Cămătaru, clubul Dinamo şi întreg fotbalul autohton, ci mai degrabă una dintre tinichelele pe care le vor târî veşnic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.