Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Florin Radu Raducioiu, un fotbalist urias, un mare talent, singurul fotbalist roman ce a jucat si a marcat in toate cele 5 mari campionate ale Europei (Anglia, Franta, Germania, Italia, Spania) castigator de Cupa Campionilor cu Milan, pentru Romania fotbalului postbelic, are cel mai bun raport meciuri/goluri 40/21, la C. M. din 1994 ( cele mai multe goluri 4 din istoria fotbalului romanesc la un C.M.) era sa ne califice in semifinala aproape de unul singur prin golurile sale - o recuperare si o deviere din zid - calificare pierduta de coechipieri la 11 m. medaliat cu Ordinul "Meritul Sportiv "cl. III. La multi ani!
Un fotbalist foarte talentat. Pacat de lipsa perseverentei, care l-ar fi putut face un adevarat profesionist. Alaturi de el Ilie Dumitrescu, un alt mare talent, avand insa fiecare dintre ei scurte cariere la varf (la echipe de top, perioade relativ scurte). La polul opus, jucatori cu ambitie si cariere sportive indelungate; Doriel Munteanu, Miodrag Belodedici, Bogdan Stelea, Dan Petrescu ( alaturi de cei doi Gica, Hagi si Popescu, prezenti atat la Barca cat si la Real). Adaugati voi si pe altii, uitati de catre mine ( si sunt , cu siguranta). La multi ani, domnule ! ( nu stiu sa zic in italiana; sunt un pic magar, stiu asta ).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.