Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Cehia - Mexic și Africa de Sud - Coreea de Sud, meciurile decisive din Grupa A de la Campionatul Mondial
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
a ,si am zis asta ca sa se oftice cocalarii care freaca menta in west pe pifty cent ,stiu ca nu scap de comentariile lor 3 ani ,ei ,care freaca menta toata ziua prin Modrid ,fac o poza cu Ronaldo si o vand duplicat la 5 euro bucata !:))
a ,si totusi ,*** bunicu-tu era Chuck Norris ,nu?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce s-ar face Romanica fara cocalari ca tine!?ma bucur ca macar esti simtit si ai raspuns apelului ,ca deh ,mama prostilor e mereu gravida ,aici poti sa-ti dai seama ca este adevarat ...
"vezi sa nu te vad":))))) "cum imi cersesti bani " nu banii ,mentalitate de incult , uite cine vorbeste...baiete ,ca sa intelegi ca esti prost trebuie ,totusi ,sa-ti mearga mintea!
Cand o sa ai 50 de ani vezi sa nu te vad cum imi cersesti bani pe la metrou . Esti de plans nu de admirat!!! Mentalitate de incult
Sper ca lucrurile sa nu ramana asa si STATUL asta ce actioneaza in stil MAFIOT dupa interese de grup sau de partid in promulgarea, elaborarea sau aplicarea unor legi ambigue,sa plateasca cu varf si indesat toate abuzurile ce le-au facut prin acest penibil ONJN controlat de la distanta cu telecomanda de guvernul Ponta,cel care face pe față jocurile familiei lu Ghita TV cel ce are actionariat majoritar la *** aia de casa numita WINMASTER, cea care plateste castigurile in 6 rate lunare/egale dupa cum vor jupânii ei! Au eliminat concurenta, au facut orice pt asta, au calcat pe cadavre.....totul cu un singur scop........SA JOACE *** SI PROSTIMEA la *** aia de casa Winmaster.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper ca magaria facuta de onjn este clara pentru toata lumea, insa asta nu inseamna ca bet365 este curat. Nu este decat un marketing stunt. Ce consultanta? Bet365 nu incearca decat sa profite, ceea ce nu e gresit, dar sa nu ii transformam in salvatori. Ei isi vor recupera daunele in instanta, un inconvenient, dar isi permit. Datorita ojn, daunele vor fi platite de catre noi. Per total, prea mult bet365, fiindca sanctiunile s`au aplicat si altora - desi, intr`adevar, situatia cu ei a fost cea mai grava.
eu nu inteleg cum azi e legat sa pariezi pe 365 si maine nu mai este si primesti amenda. sunt state care spun clar ca jocurile de noroc sunt ilegele, nu schimba legea de azi pe maine. azi e legal, maine nu mai este. nu mai stiu alesii nostrii cum sa ne taxeze si cum sa ne amendeze. inventati fratilor taxa pe aer, 99% din castigul fiecaruia sa fie taxa de aer si sa vedem cine isi tine respiratia mai mult. dar primii care sa plateasca aceasta taxa sa fie baietii astia din conduceri si din politica, ca sa ne dea exemplu la toti, ok ?
sa le spui sa-si bage amenda in MS dos!
si eu traiesc in tara aia unde fac in 2 zile cit fac aia din romania intr-o luna. culmea culmilor..pariez de aici care bytheway e ilegal folosind adresa mea de romania cu fake ip...si vin astia din romania si imi dau amenda ca pariez in romania!! ha ha cred ca e singura tara in lumea asta in care legislatia e incredibil de tulbure.... culmea e ca nu am idee cum sa fixez treaba asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.