Alte știri din fotbal
Cine va apăra poarta Universității Craiova odată cu venirea lui Răzvan Sava » Se pregătesc schimbări în Bănie
0
Dispar mașinile VAR! Tehnologie de ultimă oră implementată în Superliga: „De la primul meci oficial”
1
Pe cine a adus Pancu la Rapid?! „Are nevoie de operație, va sta două luni”
0
Vine liber la Dinamo? Ipoteză explozivă: „Să rupă pisica în două!”
5
Știri din fotbal internațional
Canada - Qatar, în etapa 2 la Campionatul Mondial » Echipe probabile
0
Real Madrid l-a transferat pe internaționalul francez: contract până în 2030
0
Elveția - Bosnia și Herțegovina, în etapa #2 la Campionatul Mondial » Echipe probabile + cote
0
Prima lovitură a verii pentru Cristi Chivu » Inter mărește oferta și transferul internaționalului este ca și rezolvat!
0
Lifestyle
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
2
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, primarul general al Bucureștiului, a fost chemat la DNA ...
Libertatea
Cat priveste NATIONALA eu as numi- o VOPSITORIE ( termenul e marca inregistrata) Dam cu vopsea in trei culori , vindem la fraieri nestiutori. Iese rugina fupa trei luni si ne miram ca nu sunt buni . Bine asa Burlica ( bine , la cat te pricepi tu , nici nu m -ar mira sa nu te prinzi habarnist mic si gingas ce esti)
Hagi era la marginea falimentului si trebuiacsa faca compromisuri care acum ies ca uleiul la suprafata. Sunt convins ca daca ar avea inca 4 -5 cluburi cu strategia sa drept concurenta ar falimenta urgent pentru ca e un FOARTE SLAB MANAGER . E cel mai tare din parcare doar fiindca PARCAREA ESTE GOALA . Norocul lui
Ianis apartine incă acestor impresari din Cipru....Gagi l-a vîndut la ei cînd a plecat la Fiorentina pe 400.000.Tot ce vinde Hagi trece prin Cipru. Oare cît a plătit Hagi la FISC pe cele 4 milioane luate de la Genk?
Mda…nu stiu daca e 100% ok articolul. Practic, ei denunta toate matrapazlacurile pe care le fac Hagi, Popescu si Pietro Chiodi impreuna cu Zahavi, dar articolul poarta denumirea lui Daum si il infiereaza pe el!!!!!! Mi se pare chiar ciudat. Mai ales ca dintre jucatorii numiti acolo, era clar ca in perioada respectiva nu puteau fi ignorati Razvan Marin, Benzar, Cristi Ganea (care era bun tare ca fundas stanga in Romania). Ciudate sunt concocarile lui Nedelcu si Tiru, dar problema e iar pusa ca „de ce Daum i-a convocat” in loc sa fie „de ce Hagi si media faceau presiune media sa fie convocati”. Chiar ieri la o emisiune TV si saptamana trecuta Popescu a tot tinut-o cu „nu e normal ca Tiru sa fie neconvocat” ;)))) In vremea respectiva, expertii care acum nu se mai arata il identificau pe Nedelcu ca fiind al doilea Messiah si cel mai bun mijlocas defensiv pe care l-a avut Romania. Nu prea a avut Daum ce sa faca decat sa-l convoace. Problema mai mare e la cel care a fost inaintea lui Daum, Piturca, cel care fara fundament l-a convocat pe Cristi Manea la 16 ani la lotul mare, pentru ca ulterior acesta sa fie vandut cu 3 milioane (bani grei la acea vreme). Si altii…..nu mai insist cu cate meciuri a jucat Cristi Tanase la echipa nationala pentru ca Piturca si Becali (in relatii bune in vremea aceea) sa faca afaceri. Si clica era mare, cu Gino Iorgulescu, toti cei condamnati in Dosarul Transferurilor etc. Numai cand vad impresari din astia gelati si cu „minciunile la ei” gen Piet
Yay, bravo gazeta. Acum distrugeti l si pe hagi, gimnastica nu a fost suficienta.
Un popor de robi. Chiar nu e nimeni sa se ridice si sa strige ca Regele e gol? Acum mai are si tupeul si sa-si impuna beizadeaua capitan la nationala si stau toti si se uita; nimeni nu zice nimic, nimeni nu deschide nici o ancheta.
"Serparie"!!!...nu mai e mult si rasufla si pe partea cu meciuri aranjate,pariuri etc ...fotbal bolnav!
Și unde e dovada? Voi faceți doar supoziții. Dovadă înseamnă altceva decât ce credeți voi. Sau ați primit ordin de la șeful să îl scoateți iar vinovat pe Daum.
Pe lângă acela pe care îl invocați.
Jurnalistilor, ceea ce nu știți este faptul că există și alte motive de retragere in separeu a celor 2. ::))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.