Alte știri din fotbal
Impact instant! A înscris la debutul pentru U Cluj și a făcut liniște în Giulești: gafă mare în apărare
0
Lotul oficial al Farului pentru meciul cu Universitatea Craiova: ce se întâmplă cu Alibec
0
Fanii Universității, scandalizați de condițiile din București: „Când veniți la Cluj, vă descălcați!”
1
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » U Cluj mai marchează o dată în Giulești
14
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele de start + cote
0
Accidentările continuă să-i dea mari bătăi de cap lui Conte » Napoli câștigă cu Fiorentina, dar își pierde căpitanul
0
Alvaro Arbeloa, antrenorul lui Real Madrid, admite: „Pur și simplu nu am avut timp”
0
Aflat în ultimele luni de contract, Mike Maignan a semnat și continuă în Serie A
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
DNA si SRI au stat cu fundul pe dosarul gala Bute ani de zile. Au avut toate datele si probele pt aresta gruparea mafiota Udrea! Sa plece toata conducerea DNA Parchetul General si SRI. Dupa ce a plecat Kioru de la Cotroceni se fac ca lucreaza. NU. Trebuie sa isi faca datoria atunci nu acum. SRI DNA si DIICOT au bugete regesti, un procuror sau ofiter SRI ridica lunar 10 000 lei. Menirea lor este sa isi faca treaba cand se produce infractiunea, nu dupa ce pica mafiotii de la putere. IN STRADA DUPA MODELUL GRECESC. SA NU ACHITAM DATORIA EXTERNA CREATA DE UN MAFIA BASISTA CARE A AVUT SPRIJIN EXTERN DE LA ASASINII ECONOMICI.
Like. Vezi Grecia si Spania, au votat partide noi formate din oameni care nu au fost niciodata la putere. Grecia refuza sa achite datoria externa. Merkel si restul de asasini economici le-a vandut submarine defecte cu miliarde de euro. Acum Grecia pe buna dreptate le spune nu va achitam nimic! Noi de ce suntem mai prosti si sa achitam datoria externa creata de mafia Basescu sprijinit pe fata la referendum de Merkel Obama si restul de asasini economici? PROSTI SUNTEM DACA NU URMAM MODELUL GRECESC.
la puscarie?!!!!!!!!!!!! nu, tata! la targoviste! cu spatele la zid... ceausestii au fost sugari in comparatie cu astia doi. problema este ca statul in ansamblul lui este profund corupt. avem guvern corupt, parlament corupt, organe de ancheta corupte, o justitie lacoma si capabila de orice! cine sa faca dreptate in romanica?! ce se intampla acum, cu protipendada pdl'ista pe la dna este doar praf in ochi. dna si procuratura se arata astfel dispuse sa "conlucreze" si cu noua putere. oare, este noua?!! ma tem ca nu... si astfel se inchide cercul. la mijlocul tot prostimea de rand, hranita cu paine si circ. sau, altfel spus: cainii latra, caravana trece!
Jaful basisto-pedelist care a ruinat Romania si ne-au lasat cu uriasa datorie externa ce condamna la sacrificiu doua generatii de romani nu ar fi fost posibil fara haitele de postaci platiti basisti care au invadat internetul. Cine avea curaj sa spuna ca regimul basescu este profund corupt si a paralizat toate institutiile statului, justitia care a ocrotit aceasta mafia, era imediat porcarit de haita de basisti platiti. Sa mearga si astia la puscarie de mana cu zdreantaPenalaUdrea si cu Kiorele corupt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.