Alte știri din fotbal
Gestul făcut Mirel Rădoi la sosirea la Arena Națională » Îl diferențiază total de Elias Charalambous
0
5 decizii majore luate de Mirel Rădoi la debut » Titular neașteptat la FCSB
0
FCSB - Metaloglobus » Mirel Rădoi debutează pe banca roș-albaștrilor, în play-out. Echipele de start: Chiricheș, titular!
12
Acționarul lui Dinamo îl somează public pe Vassaras: „Dacă nu am deranjat soarele blând de sub Acropole...”
1
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Mircea Lucescu! S-a rupt al patrulea „tricolor” și riscă să rateze barajul cu Turcia
0
Barcelona și-a ciuruit adversara, reface distanța față de Real și o așteaptă încrezătoare pe Newcastle în Ligă
0
Liverpool - Tottenham, în etapa 30 din Premier League » Radu Drăgușin e titular
0
Val teribil de accidentări la Bayern! » Portarul de 16 ani poate debuta în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Hao, eroul cu patru labe din Galați, a depistat drogurile din prima zi de ...
Libertatea
Ce țări europene pot fi lovite de dronele și rachetele iraniene dacă Iranul ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Serviciile secrete germane fac dezvăluirile despre costurile reale ale ...
Libertatea
Uite cine vorbea acu o luna (dupa episodul bricheta) de demnitate, de onoare, de cinste, de omenie... un rahat cu ochi pe nume lae manea, facut dupa chipul si asemanarea sefului sau UTC-ist, gheorghe copos. Ce conteaza ma, scursura de unde vin banii cand e vorba de viata unui om?
M W E manea!!!!!!!!!!
Z d e a n t a d e o m m A N E A astaa;)ce sa ii ceri????daca il doare asa inima de de NEAGU dc nu ii da ell bani??30 de mil lunar >>>??sa ii ofere o casa????dc ??? CA E ZDREANTAAA;)
la cati bani are COPOS , ar putea sa i cumpere si lui un apartament amarat si sa i mobileze si sa i plateasca cheltuielile , cat mai aproape de stadion ca si asa arunca bani pe uni (nu toti) jucatori care chiar is vai de ei ... sa i fie rusine ca in loc sa faca si el un pic de pomana se ocupa cu lucruri ieftine ...chel prost si zgarcit
manea fmm de ratat pe viata dka te-as prinde ti-as rupe picioarele scursura pamantului ...vrei k omu ala sa moara fmm ...nu se ia Copos de bietu om si se ia idiotu asta de manea ...pi..ea p..i ....sa-ti dea D-zeu tot ce-i mai oribil pe lumea asta
ce vrei de la unu' cu nume de...manele. O manea, doua manele. ce mizerie de club. Asa ajunge un fost international roman? Sa traiasca sub tribune? vai mama noastra.
dani cretinule, lasa suporterii stelei in pace si du-te la scoala copile, dupa aia sa vorbesti de analfabetism. esti redus mintal la fel ca manea asta. poate da Domnu si ajunge si el in situatia sarmanului neagu. atunci sa-l vad, se da singur afara sau ia bani de unde poate? jigodia dracu
manea azi vinerea mare sa ai parte de o viata mai rea ca a lui neagu.rusine esti rapidist cu numele.lasa ca va sparge taher gasca tie si lui fata de bidon turtit de rada rusime profitorilor viermilor rimelor capuselor .huoooooooooooo
E pacat ca asa ceva se intampla, e bine ca totusi se gasesc oameni care ajuta, gigi o fi el cioban, prost, incult, oligofren...etc etc etc dar uite ca ajuta un om la nevoie, si nu e singurul...care e problema ca il ajuta gigi ?!?! de ce nu ii da manea 1% din salariul lui ...sunt convins ca i-ar ajunge sarmanului om macar pentru medicamente. Hai sa fim sanatosi ! Paste Fericit !
ce rusine si mai ziceti ca becali e tampit!!!uite ce rahat e manea!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.