Alte știri din fotbal
Gigi Becali „îngheață” staff-ul! Primele 3 decizii anunțate după FC Argeș - FCSB
0
Rapid - Metaloglobus, în etapa #22 din Superliga: cu o victorie, giuleștenii urcă temporar pe 1 » Echipe probabile + cote
0
Farul - Hermannstadt, în etapa #22 din Superliga » Echipe probabile și cote
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci din istorie pe stadionul „1 Mai” din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
Nu pot sa cred ca asa ceva e adevarat. Nae Manea s-ar compromite in fata tuturor oamenilor, nu doar a rapidistilor. Repet, nu pot sa concep ca asa ceva se poate intampla.
numai un om de ultima speta putea spune asa ceva unui om suferind Cred ca aici e vorba de omenie nu de clubul cariua ii apartii Mai Manea esti un frustrat pe viata Apropo pote viata iti rezerva si tie ceva as vrea sa te vad atunci canalie
Asa se vorbeste 'ma' (ca altfel nu meriti) cu o legenda a Rapidului.Pai ajutal tu sau datii o pensie viagera pentru cate a facut pentru RAPID. Daca nu stim sa ne apreciem si sa ne stimam valorile atunci nu avem ce cauta in fotbal si in Liga I. Sa va fie rusine!!!! ALB-VISINIU PE VIATA!!!!!!!!!
manea e saptamina mare.ai grija.pina acuma nai stiut de problemele lui.sa-ti fie rusine.
Mai neica Manea, daca stii ca Neagu are nevoie de ajutor de ce nu l-ai ajutat? Nu ai cu ce? Sarantocule, brichetarule.
Este incredibil daca este adevarat.Ce inima are Manea asta al vostru ma de poate sa spuna asa ceva,sau sa faca asa ceva.Sunt stelist si recunosc ca Gigi este taranus.Dar daca fiecare bogatas din tara asta ar ajuta saracii cum ajuta taranusul asta.Am fi mai departe
“Dacă mai accepţi bani, te dăm afară! Lasă, că o să plece Copos, urmezi tu!”. Stii ceva si nu ne spui si noua?
orice s-ar spune despre jiji....jiji e baiat bun! nu ca copos! ce era pt copos....70000euro sa-i ia lu omu ala un apartament???stai linistit...dc te da afara te ia jiji!sa traiesti jiji 1000de ani!
Mari idioti ce sa le mai ceri ma astora, ai darq nu sunt n stare sa cumpere o casuta omului...tot gigi asta ramene baiat de baiat cum o fii el oier , cioban da are suflet ...PASTE FERICIT NENEA GIGI
cine-i nae manea ?! atunci sa-i dea el banii de medicament daca il deranjeaza ca-i ia de la oier. adica omu ala ce trebuie sa faca : 1. sa moara ca sa aiba ce sa dea la copii sa manance SAU 2 sa-si ia medicament da sa-ti tina copii nemancati ? idiot fara minte . toate fostele glorii ajung intr-o stare de toata mila pt. ca statul si mai ales cluburile pentru care au jucat (indiferent de sport) uita de ei si le intind o mana de ajutor doar cand ajung subiectele prin presa. MI-E SCARBA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.