Alte știri din fotbal
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
0
Hermannstadt a ales! Înlocuitorul lui Măldărășanu va fi prezentat oficial astăzi
0
Adrian Mititelu, după informațiile apărute în Ungaria: „N-au nicio șansă. Vă spun de ce și îmi asum”
0
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry, mesaj viral despre revolta lui Mohamed Salah: „Eu am intrat în vestiar și am spart tot! Știți unde greșește el?”
0
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Marcus Rashford pune presiune pe Barcelona: „Prefer să joc la echipa a doua dacă nu se poate întâmpla asta”
0
Zinedine Zidane a devenit acționar la noul club rezultat în urma fuziunii! Alți doi campioni mondiali se implică
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
0
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Lia Savonea a dat verdictul după ce s-a uitat la documentarul Recorder
Libertatea
Ce mai e de cercetat pentru FRF?! Vicepresedintele Stelei era acolo, in livada de la marginea Clujului, cu banii, cu Gigel Coman si restul... Se asteapta pana face rost Gigi Becali de bonuri fiscale care sa dovedeasca cumpararea ciocolatei si bomboanelor??? Corb la corb nu-si scoate ochii!!!
becali merita 10 ani de puscarie
Uitati-va la fata lui. In curand vom avea un stelist in plus la parnaie. FRF ar trebui s-astepte ancheta DNA, apoi sa raporteze eventuala incalcare a regulamentului competitiei la UEFA.
e se judeca :)))) intrebarea e: cui tre sa ii mai dea mizeria luminii o casa, doua, sa se rezolve... tara ..
nici nu-mi dau seama dupa ce se mai judeca!eu cred ca vinovat este un ospatar de la acel local din Cluj.albanezu e curat,cel mai curat dintre albanezi,e Mihai Viteazu,e...Dumnezeu il iubeste doar pe el,in concluzie nu s-a intamplat nimic,iar iubitorii de fotbal suntem credulii si prostii care am avut nesimtirea sa avem curajul sa ne gandim ca acei bani erau destinati jucatorilor de fotbal de la "U" Cluj.sa ne fie rusine noua suporterilor.
continuare....Ce a facut Iancu inainte si dupa acest meci? Raspuns: A declarat inaintea jocului de la piatra neamtz ca va da prima chiar daca timisorenii pierd acel meci.Ce inseamna acest lucru? Functionarul(adica jucatorul) este platit pentru ceea ce nu merita deoarece a fost pierdut meciul. In acest moment Iancu a devenit penal si trebuie sa mearga la puscarie. Functionarul(adica jucatorul) a fost platit pentru un lucru pe care nu'l merita. Prin urmare , Iancu este penal.
DACA accept explicatiile dna-ului in legatura cu valiza cu bani de la cluj atunci iancu trebuie sa mearga la puscarie...de ce? conform codului de procedura penala(asa spune dna)promiterea de foloase necuvenite unui functionar(dna considera jucatorul de fotbal functionar), care este oricum obligat sa isi faca meseria, se pedepseste penal. Care este obligatia functionarului(jucatorului)? Raspuns : sa castige meciuri. Care a fost scorul de la meciul ceahlaul-poli? Raspuns:2-1 pentru gazde. Ce a fac
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.