Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație » Bară chiar înainte de pauză
7
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Michael Carrick, vești îngrijorătoare despre vedeta accidentată din noiembrie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
DNA a fost înfiinţată de Năstase, pe atunci fiind PNA, iar după ce Chiorete va fi silit să-şi ia labele de pe ea, Nuţi spaima Constituţii îi va rupe uşa!
Tic-tac,tic-tac.... Asta s-o crezi tu, Nuti ! ... tic-tac,tic-tac...
LA PUSCARIE CU BASESCU IN CELULA CU MIRCEA.
pai asta este imaginea promovata de ea...o tara de curve si de hoti
ce DNA???? putoarea asta Bashista trebuie sa mearga direct la puscarie cu stoarfele de teapa ei
Cat tupeu are stoarfa asta. Cica a promovat imaginea Romaniei :-))) Cum? Printr-un circ de meci, un simulacru al unui fost campion de carton Bute cu un francez pensionar care a simulat si s-a trantit la podea, a luat banii si s-a si lasat de box. Bine Hudrea habar nu are pe ce lume traieste in materie de box sau de sport in general. A fost vorba de subtilizat niste fonduri, altii s-au ocupat de detalii. Insa toata aceasta magarie va iesi in totalitate la iveala soon.
Hai Elena! Pe ei, pe ei, pe mama lor!
Cred ca i-a tras-o Obreja, de aia inca nu spune tot Rudel !
Fa si tu pe Cleopatra de Dambovitza . Ca sa nu ai probleme trebuie sa primeasca Tontul un covor iar ianuntru sa fi tu .
Ma phhhis pe el de plagiator si pe mizeria lui de partid ca si pe Kior si pe mafia lui de rahat. Tu esti fanatic basist spalat pe creier. Punct. Meriti flegme in gura, ai intrat aici sa o apere pe Piranda asta care a jefuit 8 miliarde de euro. Voi propangadistii basisti si pesedisti sunteti principalii responsabil pt jaful asta care a adus Romania sa fie Somalia Europei. Ba gunoiule nu am votat si nu voi vota niciodata PSD. Meritati toti activisti politici expulzati din tara, spalati pe creier care trompetati toata ziua pe net pt mafia politica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.