Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
Cele două țări rămase fără echipe în cupele europene
0
Suporter bătut din cauza unui steag controversat al Catalunyei! » Barca protestează împotriva poliției naționale
0
Cer intervenția UEFA: „Dați-i afară din toate competițiile!” » Scandal uriaș după meciul dramatic din Europa League
0
Ionuț Radu, lumini și umbre: „A lipsit în momentele cruciale”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Respect pentru ceea ce a făcut ca sportiv. Merită tot respectul dacă este conştient de situaţia actuală, mai bine spus, de ce a ajuns aici. Nutresc speranţa că va şti să-şi aleagă cu grijă anturajul. Foste sau actuale glorii nu pot a avea statut privilegiat. O zi bună.
Decat asemenea glorii, mai bine nimic !
Daca si dorinta lui este sa stea la puscarie de ce sa ne mai ofilim atat de tare ....??? 2 ani nu e mult asa ca ...bafta Gica !!!
e de-a dreptul jenant sa-l gratieze. Daca tot considera ca a facut ceva pt Romania, ar fi trebuit sa-i dea cu suspendare, insa dupa ce l-au inchis, gestul gratierii e rusinos.
fostele glorii ...cu 8 meciuri jucate la Dinamo ? inseamna ca Rus e semi-zeu printre suporteri
asa va tratati voi fostele glorii ?
Bine, cred ca si ceilalti au avut cel putin 2 spete, dar numai la Popescu a dat cu virgula-n zile.
scrisoarea lui gp ar trebui sa contina doar cinci cuvinte: IMI ESTE SILA DE MINE; si noua ne este sila de tine, gp
Foarte simplu.Conform NCP, in cazul mai multor infractiuni, inculpatul executa pedeapsa cea mai grea, iar numarul restului anilor la care e condamnat pt celelalte fapte se imparte la 3 si rezultatul se adauga pedepsei initiale.
Din ce-am citit, cica ca avut 2 invinuiri: evaziune si inselaciune. S-a luat pedeapsa cea mai mare, care ar fi fost de 2 ani, plus o treime din cealalta, iar la imparteala asa le-a dat, cu virgula. Explica nu-s ce avocat in alt cotidian.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.