Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo 0-0 » Jale de România! Fără gol la capătul unui derby chinuit
59
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
0
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
SA VEDEM SI NOII DOSARUL DOMNULUI SANDU MIRCEA!!!
MIRCEA SANDU SSSSSSSECURIST!!!!!
MIRCEA SANDU A FOST UN MIC SECURIST CAND FACEAM FOTBAL LA SPORTU STUDENTESC VENEA UNIII CU HAINII DE PIELE SI IL URCAU IN MASIINA OARE SE DUCEA SA DE-A RAPORTUL SI CUI?
Domnul mircea sandu isi vada de fica-sa care se drogeaza si sa lase fotbalul,daca vreti eu am lucrat la coca cola si duceam camionul cu racoritoare mai intai acasa la dansul si dupa la federatie cine platea oare domnul sandu sau federatia!
Cred ca este adevarat ce se scrie despre Mircea Sandu,intr-adevar a fost un mare fotbalist si un mare caracter,un bun coleg,destept,dar se pare ,cu trecerea anilor a lasat in urma toate aceste calitati.Nu inteleg de ce nu-si rezolva problemele personale cu Copos si sa lase Rapidul in pace.A jucat langa Giulesti si cunoaste fenomenul,stie ca Rapidul nu e Copos.
ht-tp://portiaderas.blogspot. com peste ani va veti uita cu amuzament cum deaconu isi ia bricheta in cap, va fi doar un gag, precum cele de pe site-ul de mai sus Bafta multa!
este o "frectie" de dosar. asi dori sa vad dosarul lui mitica dragomir
se pare ca povestea este intoarsa pe dos si ca cei de la steaua sunt cotrati violent de sandu si nu cei de la dinamo care au fost apropiati "obiectului muncii" reclamat de autor pentru sandu.infanteria si artileria doar nu se ocupa cu filajul suspectilor carora sa le faca si dosare!!
pai sigur ca da membru PCR si mai lasati-ne cu povestile lui ms pt ca nu ne intereseaza lepra asta ,perversul asta ne este sila de el
mircea sandu sa-ti f...i federatia si delegatii tai si lasa-ne si rusine rusine rusine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.