Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat după ce a văzut noua propunere de contract și a decis: refuză să mai joace!
0
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Deschidere de scor
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
lumea moare d foamne si oameni ca Ridzi forteaza limitele nesimtirii si a lacomiei umane..
Ritzipoanca are spatele asigurat, cel putin asa crede. Speram sa se insele!
Si ne mai miram ca suntem condusi de cine suntem condusi... Uitati-va la comentariul lui 'mutu'... Si chiar daca s-ar fura, s-ar fura 3%, iar cu acei 97% s-ar construi ceva. La noi se fura 97%, iar cu 3% nu mai au ce construi... Ce tara superba avem, pacat ca e populata.
Idee de titlu: Ridzi-ai dracu cu banii vostri
si pentru ca agent smith din matrix 2 trebuia sa aiba si un nume mioritic, i s-a spus ...ri(d)zi.
ai sintetizat f bine
Ridzi nu o sa pateasca nimik pt ca cei care o ancheteaza sunt tot ca ea... din aceeasi oala si ce este mai grav e ca totul s-a intamplat ca sa i se faca reclama printesei EBA fiica marinarului suprem.Pun pariu ca totul se va stinge in curand , iar cei ce vor pica de fraieri vor fi aia mici din MTS nicidecum Ridzi pitzi !!! Imi este scarba ca traiesc in Rromania, tzara unde pana si umbra ta te fura !!!!
BAAAAA, bine ne fac.... din partea mea sunt oameni destepti..... BRAVO LOR.... voi astia care tot scrieti aici, voi nu ati fura daca ati avea ocazia asta????????????????
fratilor, ati frecat tema asta cu Ridzi de in curand o sa iasa mare eroina. sunteti penibili. mai mergeti la Florin Tudose, la un control cat se mai poate sa va vindecati.
ungurii cand au fost mintiti de primul lor ministru au iesit in strada si au facut revolte. au asediat parlamentul. iar asta a fost anul trecut. la noi se sta si se scrie pe net. sau poate ne complacem situatiei. ca sunt multi care au de castigat din asta. respect domnului tolontan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.