Alte știri din fotbal
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Chiar nu vad sensul voturilor si al anchetei pentru antrenorul anului. Bun,rau, sapat sau nu de jucatori, cu o relatie proasta cu patronul, Galca a luat toate trofeele intr-un an. Nu am nimic cu omul dar ce au luat ceilalti? E ca si cum ai lua bataie 4-0 si s-ar scrie ca defapt echipa mai buna au fost invinsii! Fotbalul e bazat pe GOLURI si TROFEE!!!
Nu sumudica a batut Steaua ci arbitriii...goluri anulate Stelei etc etc. Prost sa fii, noroc ca esti.
S-a votat singur??? :-) Misto!
Rectific - "celui mai bun sportiv"
Ca sa nu mai zic de topul celui mai bun jucator roman in care Cristina Neagu nu apare deloc in conditiile in care a fost desemnata cea mai buna jucatoare a mondialului, a fost golghetera CM si a castiga Ch. League cu buducnost.
Nu prea inteleg cum se fac topurile astea...lucescu pe locul 2 in conditiile in care a fost ciuca batailor in grupa de ch league cu zeci de goluri incasate in conditiile in care are la dispozitie un buget de 70-80 milioane de euro ....ca sa nu mai zic de sumudica care n-a castigat nimic toata cariera lui de antrenor.
Esti mai prost decat prevede legea.
Dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi.
care-i linia de clasament al lui galca pe 2016? e vorba de clasamentul anului 2016! plus ca un antrenor care antreneaza doar jumate de an are un mare minus in clasamentul anual
sumudica e pe primul loc, voi stelistii chiar nu aveti un clasament sa-l consultati? De asemenea a obtinut cea mai buna performanta europeana fiind la 10 min de grupe. Despre galca, da a luat titlul dar el se datoreaza evolutiei din tur, deci din toamna lui 2014!. daca luam clasamentul cu evolutia stelei in returul 2016 pe ce loc e? pe 5 sau 6 cu vreo 12 puncte sub ASA lui ciubotariu. Despre hagi, el a terminat pe locul 2 asa ca antrenorul anului ar trebui sa fie totusi sumudica!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.