Alte știri din fotbal
Rapid, în căutări pentru un nou transfer » Postul vizat de Costel Gâlcă
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Ai dreptate, pe primul loc trebuia sa fie Nicolae Badea pentru datoriile acumulate de Dinamo!
Mai jos de cat v-a dus Copos ar insemna desfiintarea!Si nu e departe momentul asta!
E greu pentru frustrati sa fie obiectivi.Ancheta se refera la fotbalistii romani.
ESTI PREA PROST SA AI O PARERE PE SITU ASTA !
:)))))))))))))))))))))astia care au facut ancheta or fi fost pe la palat pe la Jiji in colinda:))))) Rusescu e bun pt anchete culinare, nu sportive:))))) wai de mama lui!
Aceasta ancheta arata foarte clar cat de jos au ajuns fotbalul romanesc si presa sportiva din Romania.. Din toate punctele de vedere! Probabil ca jucatorul anului viitor va fi Tatarusanu. :)
Felicitari lui Rusescu, e singurul jucator de la Steaua care imi place, pacat ca barbugiul nu-l cheama la nationala, e peste ce avem noi in atac la ora actuala.
astia au doar strainii.. si sunt bine reprezentati cu 4 din 5 straini intre primi straini in top...
Like pentru propunerea de a fi Pulhac super jucatorul anului.... :)))))))))))))
Cum poti sa asociezi pe dezmembratul asta oportunist cu cei trei mari fotbalisti ! Numai o tentativa de ziarist ca si Cacatoiu pot sa-i puna pe toti pe aceeasi treapta ! Poate o fi cel mai bun stelist, dar de ce cel mai bun fotbalist...roman, cat jucat pentru echipa nationala ?! Acesta este un criteriu !!! Daca nu, hai sa cautam in divizia B pe unul care marcheaza meci de meci !!!!!!!!!!!!! E roman , nu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.