Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
3
Deschidere de scor în Concordia - Chindia » GOL dintr-un offside uriaș deschide scorul în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » A ajuns și Donald Trump
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
dc mai scri asta odata cred ca iti va bate la usa cineva
Fa, eu nu mi-am dorit sa-l vad pe Bute campionul de carton in Romania si nici sa delapidati voi banii. Bute este un carnat de boxer, iar voi veti ajunge la puscarie de mana.
Gigi ce-o fi zicand de lotul asta nou de bibani care o sa soseasca ?
puti tare a baseala!
:))))))))))))))))))))
io cred ca nuti e nevinovata... :) Doamne, ce tampenie am putut scrie! ma si mir cum de tastatura a putut scrie.. :))))
Greu este cu astia ca voi.... 1. Guvernul PSD ( Nastase ) - 28.12.2000 - 28.12.2004 - Nastase nu e de la PDL, si nu nu este cu Basescu :) 2. Guvernul PNL ( Tariceanu ) 29.12.2004 - 22.12.2008 - Tariceanu nu e de la PDL, si nici nu e cu Basescu :) 3. Guvernul PSD ( Ponta ) 07.05.2012 - 02.02.2015 - Ponta nu e de la PDL , si nici nu e cu Basescu :) Deci imprumuturile se iau si in ziua de azi, in caz ca nu stii, de catre Ponta, in fiecare an, pentru ca avem deficit de tara 2.1 - 2.8. Deficitul acesta se acopera cu bani imprumutati. Asa ca sa achite Basescu datoriile = CORECT, dar mentioneaza-l si pe PONTA ca sa fii corect :))
La Tagoviste cu tine :)))) Va doare rau ca Voiculescu, Nastase, Nicusor Ctin, etc etc infunda puscariile, stiiiiiim :)) Las' ca va trece :) Cat despre cei din PDL care au furat, sa se duca sie ei dupa Nastase :) DAR CU JUSTITIA, las-o mai moale, ca Tony Grebla a fost numit de Ponta la CCR :)) Iar cu Kovesi, mai subtire tata, ca este numita de Basescu, si este singura care in ultimii 26 de ani face curatenie in Romania, de la A la Z.... De la Mircea Basescu, si pana la Voiculescu... Degeaba incerci sa discreditezi justitia, ca este a lui Base, ca face, ca drege... Stai linistit, o sa suferi in fiecare zi, ca in fiecare zi o sa mai vezi arestari si de la PSD, si de la PDL..:)))
Dinca tu cand urmezi ?
La puscarie cu jumatate de Romania, ba chiar mai multi !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.