Alte știri din fotbal
Clujul la putere! CFR a rezistat asaltului arădean și a rezolvat și ecuația cu UTA. 6 din 6 și salt spectaculos în clasament!
9
Ce-a fost și ce-a ajuns » Incredibil cât a jucat Ciprian Deac în UTA - CFR Cluj, după ce Pancu l-a rechemat în lot!
0
Conducerea vrea să vândă echipa, antrenorul oferă detalii din vestiar: „Două luni de întârziere”
0
Claudiu Niculescu a semnat pe un an și jumătate cu Unirea Slobozia!
6
Știri din fotbal internațional
WOW! Internaționalul român îl face zob pe marele Seedorf: „Jucător de clasă mondială, dar DEZASTRU ca antrenor!”
1
Un înalt oficial al Uniunii Europene îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Nu totul este negociabil”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A”
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Vreau sa pun o intrebare...de ce Rrromii(TZ I GANii) care detin PALATE, masini SUPER scumpe,vile prin centrele marilor orase ( TIMISOARA , BUCURESTI , CLUJ ,etc ) Sefii CLANURILOR care lasa oameni fara case si care nu au platit in viata lor niciun RON impozit , care ne sfideaza cu luxul afisat pe la nunti , botezuri, cu cocosei,salbe de aur,TEANCURI de valuta,bani obtinuti din FRAUDE,TRAFIC cu TOT CE VREI (droguri,carne vie,arme,fier vechi)...de ce nu sunt deranjati de Procurori,DNA ,GARDA si alte AUTORITATI pe care le platim?...de ce doar noi ROMANII( si unii dintre noi au facut mult pentru aceasta TARA-gen Gica Popescu) suntem haituiti?...POATE CINEVA sa-mi RASPUNDA? Basescu stii ceva?
A recunoscut când? După condamnare?
De ce NU MERITA EXCROCII CONDAMNATI sa fie gratiati: In primul rind pentru ca AU FRAUDAT STATUL, CLUBURILE SI FOTBALUL ROMANESC iar in al doilea rind, NU NEAPARAT IN ACEASTA ORDINE, pentru ca DE DOUAZECI DE ANI AU SCUIPAT IN FATA MILIOANELOR DE ROMANI PREA SARACI PENTU A-SI CUMPARA DREPTATEA INTR-O TARA IN CARE SISTEMUL JUDICIAR I-A DEZAMAGIT TOTAL. Dosarul Trasferurilor a fost pe masa judecatorilor DE OPT ANI DE ZILE pina in momentul deciziei finale... In comparatie, IN CAZUL LUI Hoeness CAMPION MONDIAL CU ECHIPA GERMANIEI, JUDECATORII AU AJUNS LA O DECIZIE FINALA IN 4 ZILE.
spirtarul asta iar s-a trezit sub masa si a uitat ce trebuie sa comande :))))) saniuta ai baut bai fosila comunista :)))
Prietene, te urmaresc de ceva vreme...Si as vrea sa-ti spun ca acesta NU este un site unde se face politica. Nu este nici macar un site de comentarii politice. Este DOAR de comentarii sportive. Asa ca, LASA-NE ! Vezi-ti de luptele tale politice in alta parte.
Unii politicieni chiar ca merita impuscati direct in cap .
asa ca de la rapidist la rapidist,ii transmit lui Vacaroiu sa nu mai consume spirtoase inainte sa dea declaratii
Nu basistii spun ca a fost lovitura de stat..ci Comisia de la Venetia.
s-a gasit cine sa comenteze,varsaroiu cel care ne-a ingroapat in anii 90,un comunist bolsevic!
*) O exprimare nefericita ... este legea suprema a acestei tari ... Constitutia Romaniei ... care prevede si cadrul in care un presedinte in fucntie poate fi suspendat, si statutul sau apolitic de arbitru al scenei politice, care pp in mod implicit ca nu poate folosi institutia prezidentuiala, si celelalte institutii si servicii secrete, in scopuri politice, proprii, de a-si avansa o agenda politica proprie, de a ataca posturi private de media, de boicota alegeri constitutionale, de a-si subtiliza prop[rile dosare, se a bloca institional Romania, etc ... lista este imensa ... si nici un post tv nu o poate acoperi mai bine, decat cultura proprie a cetateanului! ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.