Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
silva fi tare si demonstreaza ca esti fotbalistul care a fost selectionat in nationala,nu uita ca toti avem probleme si ale fiecaruia sunt mai importante ca ale celorlalti si trebuie sa treci peste toate chiar daca e nevoie sa suferi si sa lupti pt asta,ai familie si prieteni care tin la tine si te stim cum esti tu ca om.cauta tupeul care il aveai cand ai plecat de la campia turzii la rapid si sa te vedem unul dintre golgeterii ligi 1.bafta frate
vorbeste cu popa si hai la iasi silvasane!
fi tare Cristi ! Noi nu v'om uita niciodata ce ai facut pentru Timisoara si vei ramane mereu unul dintre noi !
cred ca foarte multi fotbalisti au depresii despre care noi nu aflam nimic. silva, preferatul meu la timisoara in perioada aia era strambu, dar asta nu inseamna ca tu nu erai polist de-al nostru. capu sus, trage-ti doua palme si deschide ochii, viata e dura, dar nu la fel de dura si pentru oamenii care joaca fotbal pe mii sau zeci de mii de euro pe luna. daca ai incerca sa iti imaginezi cum e viata cu 300 de euro ai mei pe luna, atunci ai mai incerca o data. mult curaj, baga mare, si succes!
Vino vere la Pandurii,ca noi nu avem atacanti si drojderi ca aici sigur poate iti revi ,trimite lui Condescu un CV ca nu sti de unde sare ciobul,bafta fratelo........
Vino ma la Iasi inapoi. Avem nevoie de incisivitatea ta pe teren. De dorinta ta de lupta si de joc. Cred ca daca erai iaeri in teren cu Dinamo nu ii iertai si dadeai gol. Iesi din depresie si joaca fotbal!!!
UN CRUVAR NOTORIU.DUTE SA NU TE MAI VAD
sincer n-ai fost idolul tribunelor!ai fost un baiat bun insa!...stiu ca te-am injurat de multe ori pt ca ratai din 2 metri..sincer te-am injurat si dupa ce-ai plecat cand mai rata cate unu asa din amintirea ta...sper sa iti fie bine si sa ai incredere la tine! imi pare rau de injuraturi sincer!
jucator talentat...era idolul tribunelor la timisoara cand a venit...pacat ca nu a ramas,sigur e mai bun decat altii care sunt acum la poli..sper sa isi revina si sa joace fotbal,ptr ca stie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.