Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Ați ieșit iarăși cu capra la pășunat!! Nu mai aveți nimic de scris despre sport în acest cotidian?? Mi-e silă să o tot văd pe această ”Șoșoacă”, aproape zi de zi! Sunt persoane mult mai importante în această țară, despre care ați putea scrie ceva.
Plateste bine, ''DOAMNA " FOTBALULUI ROMANESC, NU-I ASA ?
Mai bine mă uit la poze cu Prodanca decit sa vad un meci cu fcsb sau cfr...... măcar ai ce vedea. Mulţam' frumos GSP !
Femeiile bune isi arata dosul,la rubrica diverse vacanta.Bravo gsp sa ne spui si de cate ori se iubeste Ana cu Reghe ,sa nu murim prosti.
Chiar nu are nici o veleitate manageriala doamna?????
M-am innecat si am vomitat. The end!
Milogilor !!! A revenit inutila pentru cateva zile prin tara, va hranit bine si ati reanceput sa publicati articole si fotografii cu batranica !!
nu ma mir ca a fost confundata cu o ***, asa dupa cum ea a spus. stiri de 2 lei despre non valori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu este lăsată zi și editorial unde să nu se arate cât de talentată (***) este această *** . Oare cu cât *** a apărea cu imagini decând era ea neprihănită ? Aceleași imagini , aceleași comentarii despre cineva și ceva care nu prezintă interes . GSP & alte publicații să deschidă o revistă ”***”special dedicată viespiei și să nu amestece .... cu sportul .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici o zi fara femeia palmier si familia manelista!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.