Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Imediat după terminarea grupelor, supercomputerul a calculat: ce echipă va câștiga Campionatul Mondial
0
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
„Suntem încă împreună” » Mesajul scurt al lui Messi după ce a scris din nou istorie la Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
la celebra festivitate se va servi, probabil, suc de dude? oricum, daca m.s este în ţară şi nu la aubonne - suisse, acolo unde autorităţile comunale afirmă să şi-ar fi stabilit reşedinţa...
niste nulitati patronate de o alta nulitate!
Cind il vad pe Dinescu ala si Taraful lui imi vine sa il pun sa prezinte legitimatia cind se apropie la 100 de km de Capitala Romana .
Ce faci Moflea, încerci sa predai istoria reala a României basiștilor ? Ăștia de la Traian se trag .
S-au unit tusea cu junghiul. Măria Sa Mihai Băşină, concubinul idiot al mareşalului, cu un IQ de 80, acordă înaltul Său patronaj cetei lui Piţigoi. În numele presei de fotbal, Tolo, nea Ovidu şi Mariusache Mitran vor pupa fundul regal, în prezenţa trimisului personal al Prinţului Charles.
Comunicat de Presa: Aparent in nestiinta abdicarii lui Mihai de Hohenzollern, care -a petrecut, ce este drept, cam demult, anume pe Decembrie 30, 1947, Asociatia (Internationala?) a Presei Sportive se pregateste sa accepte "Inaltul Patronaj" as susnumitului Abdicant. La festivitate vor sa ia parte "altetele regale" "Printesa"Margareta si "Printul" Radu, ceea ce confera festivitatii un ridicol cu adevarat regesc. In aceasta Halima, Pacala este Gianni Merlo, presidente AIPS. AIPS astia par a fi alti milogi, pe pagina lor de web laudindu-se ei ca FIFA le-a dat 100 de mii de Swiss franci, iar IOC USD50,000. I-o fi strecurat Mihaita Abdicantu' fo;
Maiestate nu-i lua pe bulangii astia sub nici un inalt Patronaj ca lovesti in Casa Regala!!! In primul rind ca nemernicii astia sunt niste gagauzi . Nu au ce sa de-a ei mina cu nemtii . Dar cel mai important e ca astia "bre" au fost anti regalitate inca din 22 decembrie 89 '. Daca reveneai pe tron in 89' acuma probabil din 3 milioane de emigranti probabil ca vorbeam de numai citeva sute de mii . Nu da mina cu ei . Nu te minjii . Fii demn pina la capat .Cind au ingropat CASA REGALA ne-au ingropat si pe noi. Ei ne-au dezradacinat caci personal aveam incredere in Maiestatea dumneaovoastra nu in tovarasii care iau urmat dictatorului comunist .
Exact asta-i mai lipsea Casei Regale, dupa tragedia Duda!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.