Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
sistemul de invatamant romanesc este falimentar de foarte multa vreme dovada fiind generatiile de analfabeti scoase pe banda rulanta, asta scoate al nostru invatamant actualmente, nu calculatoare umane :), profesorii sunt la fel de praf ca si sistemul care nu a fost reformat deloc in ultimii 23 de ani, lol auzi ce probleme au ei :)
Orele de sport se pot face si afara, se pot face si sambata, se pot face si in vacantele de vara sau iarna.Nu e nevoie de multi bani, numai de vointa din partea profesorilor, inspectorilor,parintilor si evident elevilor.
Pentru un om armonios trebuie sa dam importanta si altor obicete decat romana si matematica. Sportul, creativitatea, experimentele, simulari de situatii reale il pregatesc pe copil pentru viata la fel de mult. Nu trebuie sa tindem catre a scoate calculatoare umane de pe bancile scolii ci oameni capabili sa faca fata vietii cu optimism si voie buna. Singurul punct valabil este intr-adevar reprezentat de infrastructura pentru sport - in special iarna in cazul in care mai multe ore de sport se vor suprapune. Desi imi aduc aminte ca imi facea placere sa avem sportul cu alte clase - erau destule persoane sa putem juca un fotbal, fetele sa joace handbal sau baschet
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.