Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
14
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor dacă se califică
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
0
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Penalty pentru Spania
11
Posibil transfer-șoc în plin Mondial! Harry Kane poate pleca de la Bayern fără acordul bavarezilor
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Cu cat o fi sponsizat Becali revista Capital.....ca sa il dea cu acea suma ?? Pe aceasta criza nu avea cum sa-si dubleze averea !! Pe tot ce a pus mana....a ajuns in faliment, ramanad doar cu imobiliarele, care se stie ca merg prost. Va dati seama cat de mult innebunea daca era depasit de alti oameni de fotbal ??
cum o fi reusit oare sa o dulbeze? nu ar fi normal ca intrebarea asta sa si-o puna si cei de la fisc?"
Topul asta e vrajeala, cei cu adevarat bogati nu ies in evidenta si platesc sa nu figureze acolo. Astia din asa zisul top vor sa se bage in seama.
Cine face topurile astea, ziarista porno? Cred ca toate sumele alea, cuexceptia lui Porumboiu, trebuie reduse cu 70% ca sa fie reale. Nicolae de la Astra cred ca n-are nici 300 de milioane.
Nu dar si-a gasit un fraier caruia sa-i vanda terenuri la preturi duble si anume pe Georgel Copos care are de gand sa inchida portile in Giulesti,sa retraga echipa si sa se ocupe de agricultura.
probabil pe la 1,5 mld. amatori :))
s-a dublat pretul la terenuri fata de anul trecut?! ca in afara de Steaua gigel nu mai are nimic care sa-i aduca bani acasa.
is dezumflate. doar nu e nici unu din ei nebun sa declare tot sa ii impoziteze. si sigur nu din vanzarea de fotbalisti ai cluburilor au facut ei avere, ci din alte invateli. fotbalul e de fatada, de imagine, de atras atentia la alte lucruri decat cele evidente
nu se poate! doar cel mai de incredere postac de aici , alpin, spunea ca e falimentar
de ce nu scrieti cum A FACUT ciobanu banii !?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.