Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a anunțat transferul la 24 de ore după eșecul cu Farul » Contract pe un an și jumătate
0
Revenirea lui Dawa, „montată” de fundașul camerunez: „Vă arăt cum a început totul”
0
Mircea Lucescu a fost din nou internat de urgență » Toate detaliile
11
FC Botoșani - Oțelul, ultima partidă din etapa #24 » Ploaie de ocazii în repriza secundă
2
Știri din fotbal internațional
Pact făcut de Lamine Yamal cu Neymar » Ce au stabilit să facă dacă finala Mondialului va fi Spania - Brazilia!
0
Al Akhdoud - Neom SC » Echipa lui Șumudică deschide rapid scorul
3
Nu l-a uitat pe Mircea Lucescu: „E tatăl meu fotbalistic” » Unde a ajuns acum fotbalistul cu 11 titluri de campion!
0
Giovanni Di Lorenzo a aflat verdictul medicilor » Cât va lipsi căpitanul lui Napoli după accidentarea la genunchi
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
ce era sa fac, vere ? stiu ca esti suparat ca v-am mintit , dar asta este situatia ,tot cel mai destept dintre voi raman .
Nu e cel real... ala e cu doi "s" parca.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
v-am prostit la faza aia ,nu sunt avocat , acum sunt doctor . avand in vedere ce specimene gasesti in mediul virtual este normal sa-mi protejez identitatea .
Lipseste virgula dupa "toti".. nu este una in plus... Altceva?!
Vere , ii recunosc meritele Borcicului , chiar ne-a mers bine cu el la carma , dar a profitat mult prea mult de noi .
"Toti cei care au ramas fara bani, se duc" !!...De ce, maică, ai pus virgulă între subiect și predicat? Să nu zici că, și acum, tot marmota e de vină!
Banii! Cat au avut bani de jucatori, de priemieri, de arbitraje si de altele au fost in carti pt campionat... Toti cei care au ramas fara bani, se duc la vale... Urziceni, Otelul, CFR, Rapid, ASA. Si ii vor urma Pandurii, Astra si dinamo. Parerea mea, fara suparare.
nu. ma intereseaza doar clubul Dinamo. clubul Dinamo a existat si va exista, cu sau fara alde Borci, Turci, Badii sau Negoiti, mult si bine. ca si alte sute de mii de oameni, aflati pretutindeni prin lumea asta, si eu sunt Dinamovist, nu borcist, turcist sau negoitist. asadar, hai Dinamo, restul e Nimicul Nimicului.
ps - cat despre topicul propriu zi, numai cei saraci cu duhul nu stiu deja ca cei 200.000 de deponenti offshore la bancile din Panama sunt bogatii lumii. Panama este a doua Elvetie, la propriu, caci jidanii din spatele consortiilor helvetoamericane au infiintat in secret bancile offshoriene ale inexistentului stat independent Panama (o facaciune a yancheilor), astfel incat toata lumea castiga : bogatanii lumii, care fura de sting in numele capitalismului si care nu platesc impozite si taxe pe averile lichide ascunse de vederea fiscului, jidanii helvetoamericani actionari la bancile din Elvetia si asa zisii lideri de carton ai asa zisului stat independent Panama, cand isi impart comisioanele devenite libere prin neplata de impozite si taxe, dar chiar si putinii locuitori ai asa zisului stat independent Panama. care mai degraba ar trebui intitulat statului independent ***. mult foc pentru putin fum, sau definitia petardei. bogatanii aia nu va vor permite mai mult, la nevoie va vor declara teroristi si va vor invada casa cu casa, in numele ... democratiei (libertatea de a spune ce vrei, dar sa nu fie esential contra lor).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.