Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Nu mă deranjează să te am discipol de pe toateconturile tale. Trebuie doar să nu uiți o regulă importantă pe care să o respecți: să nu minți!
Esti suprem si fabulos si concret de ramolit repetand ca ... ala din colivie ... niste scheme deprinse la gradinita.
Da, da stiu ... copy "Cei care iti atrag atentia. Ti-am remarcat lipsa de educatie, nu este nevoie sa ti-o reafirmi. Sa stii ca mai sunt persoane care nu au putut beneficia de educatie in copilarie dar si-au completat lacunele pe parcurs. Incearca si tu ca nu este prea tarziu, uite ca doar scoala vietii nu-ti este suficienta." paste Mor de ras de brambureala (cf dex brambureala = "debandadă, dezordine dezorganizare haos, neorânduială, răvășeală, zăpăceală") din capul tau. Salutare mosule!
Inițial voiam doar să vă trag atenția când spuneți lucruri trăznite. Ulterior am constatat ca asta se datorează și lipsei de pregătire sau de educație, drept pentru care a trebuit să vă îndrum în aceste privințe. Mă bucur enorm că unii au fost ascultători și au progresat. Care au fost cinstiți și au avut posibilități.
Faci pe ramolitul mosule. E profitabil, m-am lamurit, vorbesti ca sa nu adormi. À bon entendeur, salut !
Nu ai precizat ce document dorești. Ești foarte dezordonat și în exprimare. Ti-am spus că era mai bine inițial sa te ocupi de educația ta și apoi să ieși în societate. Ai sărit niște etape importante în viața ta și acum iată că ești pierdut în meandrele concretului.
"Docomentul" mincinosule!
Tu ai atâta dezordine in cap încât nu știi nici tu ce vrei și de pe ce conturi îmi răspunzi. Pe unul vrei sa fii dur, pe altul diplomat iar pe altul deștept și le-ai ratat pe toate trei. Mai încearcă până reușești cât de cât!
M-am lamurit. Te-au deranjat timpii in care ai fost blocat sa postezi si asta te-a determinat sa creezi un nou cont. Multumesc pentru raspuns.
Dacă era vorba doar de 1 ora, fii sigur ca așteptam. În fapt am și așteptat odată mai bine de o zi, și tot nu se deblocase … Ca să șterg contul și să îl refac adăugând +1 la final îmi ia undeva sub 2 minute.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.