Alte știri din fotbal
Întrebat de plecare, Eugen Neagoe a răspuns misterios: „Noi să fim sănătoși”
1
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
3
Știri din fotbal internațional
E gata! Puștiul-minune al Barcelonei ajunge la PSG » Detaliile mutării
0
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă împotriva lui Ianis Hagi și Akdag
8
Arsenal - Manchester United, în etapa 23 din Premier League » Echipele de start
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Horațiu Moldovan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Acum daca Dragnea este din Teleorman acolo nu ar trebui sa se mai construiasca nimic? Probabil ca daca Dragnea nu era de acolo constructia acestui stadion trecea neobservata,
2.9% asistați social e un număr surprinzător de mic. Chiar mă așteptam la mai mult. Când vrei să declari un județ sărac te referi la altceva, dar ați încercat și voi să faceți trimitere la un anume personaj cum ați putut. :) În fine încep să apară stadioanele, dar nu mai avem echipe: Brașov nu mai joacă, Ceahlăul e prin liga 5 cu stadion de liga-1, ăia de la Cluj Arena se plângeau de cheltuielile mari, Pandurii vor păți la fel probabil. E păcat.
In ce clasa ai invatat ca Teleorman e in Oltenia? Mi-as dori sa il cunosc pe acel profesor. Vai de oamenii intregi la cap care traiesc in aceasta tara.
Sărut mâna boierule, te-am ajutat și eu cu ce am putut.
Ghici cine e din Teleorman? :)) Tz tz tz, doar aşa se mai face treabă în România.
Sa traiti sefu, e ca si facut. Sa moara aia din judetu' Vaslui de ciuda. Tot oltenii e mai tari.
ˇbă-ulˇ e mai mult spus la adresa informației, nu a dumneavoastră.
Băăăă...să le facă spitale, școli, fabrici, nu stadion de 12 mil !!!
Si care-i faza? Aia nu sunt tot oameni si romani? Foarte bine ca se mai imbunatateste infrastructura.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.