Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
25
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
2
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
4
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, gol și pasă decisivă în 3 minute! A năruit visul rivalei de a juca în Champions League
0
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Gundogan își așteaptă fostul coleg la Galatasaray: „Are numărul meu”
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan a intrat pe teren
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Vecinul a vândut imobilul iar cel care a cumpărat i-a decenit automat vecin lui Papagalu'.
Dar macar o poza cu imobilul in cauză se putea pune la material? Ca pe doamna exMagureanu si exVasiliu am văzut-o din toate unghiurile. Ați avut grijă să ne dați galerii foto întregi cu ea și cu alte ocazii.
Care Boss saracilor,fratii lui Pinochio ca ma disperati cu minciunile si agitatii aia de comentatori ,cica,de la fotbal.
Mai oameni,chiar n-aveti nici un pic de jena sa faceti campanie electorala asa pe fata ? Pai una-i pretul la dezvoltator si altu-i pretul la revinzare mai,asta o stie orice neaosh !! Reacredinta cit casa si prostii nicusoresti cit casa !
Absolut corect!!!
Vecinul nu a cumpărat ci a vândut un apartament cu 400.000 de euro..... conform declarației păpușii gonflabile, că nu avem alte dovezi în sensul ăsta. La fel ca și cu terenurile care au fost cedate BTT (structură guvernamentală) și ULTERIOR vândute către dezvoltatori. Nimeni nu spune ce înseamnă ulterior. Din câte am căutat prin presă, ulterior înseamnă odată cu instalarea guvernării PSD după alegerile din 2000. Tranzacția „forte” din campania lui Nicușor s-a efectuat în anul 2003.
Dacă e un duplex în zona de Nord pe lângă Herăstrău,e chiar ieftin....
ce tusha groasa de tolontan miroase pe articol. manipulari fine: a vandut un vecin. pai cu cat a cumparat vecinul care a vandut? comparati pretul de vanzare al vecinului? toti care au luat janghii de apartamente cu 35 000 si le vand acum cu 80-90 000 cum sunt? sa nu zicem ce cele noi care se vand cu 120k. garsoniera, in piata romana rushinik
Duduiei injectate cred ca i-a migrat siliconul sau botoxul la creier ! La 248 k euro un apartment in Buc. "plastifiata" il considera subevaluat ? papusa gonflabila pretul mediu pe mp construit si finisat in 2016 era de 1300 euro. Mucusoare te credeam baiat destept ......mai esti si olimpic la matematica ????????????!
Da, e aia cu denunțurile. Eu aș denunța-o la un cabinet de chirurgie plastică și reparatorie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.