Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Prostea, am pomenit ca meciul respectiv s-ar fi disputat in ghencea?
c@tel trezeste-te,spune-mi te rog si mie cand a invins Univ Craiova pe Steaua cu 10-0 in Ghencea ori in deplasare? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am aruncat un ochi pe desfasurarea returului din acea editie de campionat ,meciul de care pomenesc cei 2 scribi a avut loc pe 23 mai 1993 in etapa 29! cum poti sa spui ca rezultatul acela a fost decisiv in pierderea titlului?
Sunteţi cei mai penibili mâzgālitori pe hârtie!Mai penibili decât cei de la Canan.Habar nu aveţi despre ce scrieţi!
cea mai mare umilinta e sa incasezi 10 goluri ...asa cum au incasat ghencistii de la Universitatea Craiova
Desi ati fost 2, iar scrieti timpenii, profitati de moartea unui om ! Sinteti niste nenorociti ! In acel sezon: 1. Steaua - 57p, 2. Dinamo - 53 p. Se dadeau 2p la victorie, deci...cu o victorie in fata Bacaului, Dinamo tot pierdea tilul !!!
insa cea mai mare umilinta posibila din campionatul romanesc ramane tot aia...sa ai 4-0 si sa fi invins cu 5-4,mai ales cand te numesti,m0mano!!
unde dai si unde crapa....golul asta v-a suflat titlul,deci asta au vrut sa scoata in evidenta..GSP,prin acest articol!!
Parcă CioCOIU a dat un hat-trick atunci... Şi pe urmă s-a transferat la Steaua. :-D
pt autorii acestui articol... chiar de ce nu amintiti de prezenta lui Condurache in meciul din ghencea in care bacauanii au umilit stiaua...moldovenii au marcat 5 goluri ghencistilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.