Alte știri din fotbal
UTA - Petrolul, un meci între două echipe în formă, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
0
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Știri din fotbal internațional
Tocmai a fost operat! Fosta vedetă a lui Liverpool, dezvăluiri tulburătoare
0
Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool
0
Xabi Alonso, sub presiune: „Accidentarea lui Militao ne-a afectat, arbitrajul ne-a frustrat”
0
Motivul pentru care arbitrul l-a eliminat pe Carreras » Specialistul Marca: „S-a grăbit”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
Va rog verificati rentele viagere la rugby dupa anul 2000. Toti care iau renta dupa anul 2000,iau o renta mincinoasa deoarece competitia europeana de rugby este de rangul doi,fara Franta,Italia.
Nu se poate tolera șovinismul maghiar!? Cea ce face orban maghiaru seamănă foarte mult cu cea ce face puțin rusu! Udmr.ul este șarpele veninos din parlamentul și guvernul României! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu le-as taia tuturor renta viagera. Numai pomeni unde te uiti - in IT, la sportivi. Halep o fi si ea pe tabelurile acestea? Nadiei Comaneci la ce i-o fi trebuind acesti bani,
Babaetz, Alin Moldoveanu e campion olimpic.. cum are doar 4991 lei pe luna?
Da, ei sunt de vina. Romanii ar fi niste ingeri care n-ar fura doi banuti daca n-ar fi maghiarii astia rai de prin ministere. Faptul ca suntem toti, maghiari, romani,o apa si-un pamant nu se potriveste cu discursul lu' nea Simion? Zic si eu, poate tu chiar gandesti cu propriul cap si ti se pare ca tara asta ar fi la nivelul Japoniei, daca erau lasati romanii in pace de alte natii diabolice. Astea fiind spuse, Novak a facut mizerii si in federatia de ciclism, face si la minister. Nimic nou sub soare.
Stati putin...paralimpic.??!!!!...*** !!... nu ??...cred ca se crede Nadia la Montreal....***...***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cat tupeu pe acesti boz... oare cat timp o sa mai permitem acestor oameni sa ocupe functii cheie in stat !?
Pai asta ma întreb și eu, o fi adevărat? Nu știu sa nu fi fost premiați, din contra, s-au dat premii mai mari anul acesta și ma îndoiesc ca doar federația de ciclism da premii. Plus ca nici nu se leagă ce prezintă ei, dau exemple cu ce ceilalți sportivi premiați, care nu fac parte din același domeniu. Dar nu știu, ca e cel mai titrat sportiv paralimpic știu, restul informațiilor sunt de obicei contradictorii. Eu observ ca ei se leagă și de modul în care se împarte bugetul pe federații, asta se poate discuta la infinit. Atâta știu, ca acum 2-3 ani erau mulți revoltați ca federația de canotaj primește cei mai mulți bani, acum dădeau în ei ca nu au avut nicio contribuție la rezultatele în sportul care culmea, aduce cele mai bune performante. E ultima mea intenție sa apar politicienii, consider ca sunt multe tare, însă să vii să te legi de prostii demonstrează o alta forma de incapacitate.
dar " banii pentru sportivii cu performanțe din celelalte Federații ar fi blocați" cum comentezi? o fi adevarat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.