Alte știri din fotbal
„Bun venit, Ronny! Să-l țină Dumnezeu sănătos pe Crețu!” » Reacții spumoase, după transferul anonimului adus de MM Stoica
0
Primul mesaj transmis de cel mai nou transfer făcut de FCSB
1
A plecat după un singur sezon! Transferat din Superliga la Ordabasy
0
CFR Cluj a ales stadionul pe care va evolua sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
La fel ca în cazul Ekitike! „Cormoranii” au deturnat transferul unui jucător considerat ca și semnat de „coțofene”
0
Elveția - Bosnia și Herțegovina, în etapa #2 la Campionatul Mondial » Ocazii mari în start
2
I-au ridicat Rolls-ul lui Mirel Rădoi » Imaginile cu mașina de 700.000 de euro s-au viralizat: „Îmi pare rău, băietu'!”
0
Cristi Chivu a ieșit după două ore de la negocieri, apoi a venit comunicatul oficial: „A semnat!”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
0
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Filmul noului eșec al Guvernului Veștea: cum a reușit premierul desemnat ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Asa o fi !! Nu ne mai ramane decat sa asteptam ca sa-i vedem pe la poarta Vip pe Nutu Camataru, pe Corduneni, pe Ghenosu si alte asemenea pesonaje !! Pe la portile normale pot trece nestingheriti academicienii Romaniei, profesorii universitari, doctorii docenti si alta prostime a acestei tari !! Iata cum revolutia noastra a reusit sa aduca in fata toate *** acestei societati, pentru ca banul primeaza !! Fantastica tara !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Personal, nu cred ce spun oficialii aeroportului. Cred, mai degrabă că ciobanul interlop chiar şi-a făcut un obicei din a folosi intrarea VIP-urilor, obicei rămas de când era "mare" parlamentar. Iar acum, cu scandalul iscat oficialii aeroportului au găsit scuza perfectă. Oricum, nu verifică nimeni.
Natie de sclavi pt puscariasi
Așteptăm acum și o declarație din partea Administrației Naționale a Penitenciarelor... ”A fost sau n-a fost?”
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.