Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Iuliu Mureșan după ce Pancu pentru Gazeta că poate pleca de la CFR Cluj
0
Meciurile amicale susținute azi de echipele din Superliga » Ce au făcut CFR, „U” Cluj și UTA
0
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Amical pe o ploaie puternică pentru echipa din orașul lui Bacovia, care s-a duelat cu o trupă de tradiție
0
Știri din fotbal internațional
Scandal la amicalul cu Uruguay » A fost huiduit de fanii englezi, aplaudat la gol și fluierat la final pe Wembley!
0
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
100.000 de barili de benzină dispar zilnic din piață: Rusia oprește ...
Libertatea
foarte bun articol ...Minunat !!!
Pai tu nu vezi ca astia din 5 cuvinte fac un articol ?! Vai de ei
Intrebare pentru sefii din redactia ziarului. Sunteti constienti de impactul emotional pe care il poate avea o asemenea poza asupra unui copil sau unei persoane mai sensibile?Chiar atat de jos ati ajuns in goana nebuna dupa audienta?Unde sunt regulile bunului simt si al unei minime decente?Banuiesc ca cel care a creat acesta porcarie, e multumit si se felicita pe sine, in timp ce ragaie dupa o cola si un hamburger sau dupa ce tras apa la wc. Josnic!
foarte horror... chiar nu inteleg de ce nu inlocuiesc suprafata..parchetul e de pe vremea bunicilor..chiar si la handbal e periculos si sporturile practicate in sala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.