Alte știri din fotbal
„Ați discutat cu Mitriță să se întoarcă?” » Gică Hagi, răspuns vehement
0
Nu crede în Marius Baciu ca antrenor: „E prietenul meu, dar e proiect eșuat pentru FCSB!”
0
Ce a enervat-o pe Anamaria Prodan la numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Nu cred asta!”
0
Titularul lui U Cluj, ofertat de Craiova înainte de finala campionatului! » „Am auzit și vom avea o discuție cu el! Nu a anunțat pe nimeni!”
2
Știri din fotbal internațional
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
:))))))
I le'a citit, probabil, babiuc, sau vreun calugar de la athos..
Hopaaaa, ce avem noi aici ? Inca o stire despre amantul ovinelor, care cica a citit 3 carti. De cand stie oierus captivus ca citeasca ? Ce fel de carti, de joc ? Redusul asta avea om angajat sa-i citeasca titrarea la telenovele si acum se da frate cu Plesu ? Ba mai mult, in urma lecturii a emis si cateva cugetari abisale. Se pare ca celula iti prieste, te mai cultivi, mai ai revelatii asa ca iti dorim LA MULTI ANI ! acolo si sa iesi cand o veni una din fetele tale cu pruncul in brate sa ti-l prezinte la vorbitor. In caz ca mai iesi, ceea ce nu dorim, ai putea practica ce inveti acum devenind misionar renuntand la avere si calatorind prin lume fara rolex, maybach si gorile
Sunt singurul care nu vede legatura acestui articol cu sportul in sine?
Cand a ivatat sa citeasca sau poate i-a citit cineva !
Fii pe faza Gigi, ca in fiecare joi vin carti noi la biblioteca ! Sa iti faci abonament pe trei ani, sa ai exclusivitate ! Nici nu stii ce bine e fara tine, Steaua se descurca si televiziunile cauta subiecte adevarate sa umple golul rezervat idioteniilor pe care le debitai zi de zi !
mdeah. si eu am renuntat
mdeah. si eu am renuntat
pai stie sa citeasca ?!?
Atat de linistit ca am renuntat si la comentarii .... Acesta este ultimul de pe acest topic .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.