Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
1
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lotul Senegalului pentru Campionatul Mondial » 19 fotbaliști din top 5 campionate europene
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
:))))))
I le'a citit, probabil, babiuc, sau vreun calugar de la athos..
Hopaaaa, ce avem noi aici ? Inca o stire despre amantul ovinelor, care cica a citit 3 carti. De cand stie oierus captivus ca citeasca ? Ce fel de carti, de joc ? Redusul asta avea om angajat sa-i citeasca titrarea la telenovele si acum se da frate cu Plesu ? Ba mai mult, in urma lecturii a emis si cateva cugetari abisale. Se pare ca celula iti prieste, te mai cultivi, mai ai revelatii asa ca iti dorim LA MULTI ANI ! acolo si sa iesi cand o veni una din fetele tale cu pruncul in brate sa ti-l prezinte la vorbitor. In caz ca mai iesi, ceea ce nu dorim, ai putea practica ce inveti acum devenind misionar renuntand la avere si calatorind prin lume fara rolex, maybach si gorile
Sunt singurul care nu vede legatura acestui articol cu sportul in sine?
Cand a ivatat sa citeasca sau poate i-a citit cineva !
Fii pe faza Gigi, ca in fiecare joi vin carti noi la biblioteca ! Sa iti faci abonament pe trei ani, sa ai exclusivitate ! Nici nu stii ce bine e fara tine, Steaua se descurca si televiziunile cauta subiecte adevarate sa umple golul rezervat idioteniilor pe care le debitai zi de zi !
mdeah. si eu am renuntat
mdeah. si eu am renuntat
pai stie sa citeasca ?!?
Atat de linistit ca am renuntat si la comentarii .... Acesta este ultimul de pe acest topic .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.