Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Alexandru Crețu, în centrul atenției la petrecerea de titlu a oltenilor: „Voi dormiți? Nu ar trebui la ora asta!”
0
Rodion Cămătaru a numit 3 jucători care l-au impresionat la Craiova: „Și-au pus amprenta”
0
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan a debutat în La Liga după doi ani de așteptare: ce notă i-au dat spaniolii
0
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
0
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In strainatate trebuie sa fi top-top ca sa apari in reviste, just, la noi apar doar tzoapele si femeile de slaba factura, asta nu vrea sa spuna sexi-manelista de conditie indoielnica!
La cat *** sunt in Romania si cati sunt fanul ciobanului si al *** asteia cred ca are sanse si politica in psd are sanse de reusita mai ales ca ea se crede cea mai frumoasa si desteapta de pe Pamant !!!! Fituica gsp de ce nu va numiti fcsb ca numai de ei vorbiti !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta si-ar scoate fetele la podus fara nici o ezitare...
asta ai "inţeles" cu google translate.
Aiurea!!! Nu e vorba că este o mândrie... auzi tu!!! "Mândrie"!!! Treaba e că la noi ÎNCĂ mai sunt oameni de bun simț ... cu rușine ,,, bine crescuți... cu cei 7 ani de acasă... pe când în Occident lumea este DEJA stricată , putredă , și MAI ALES spălată pe creier!!! ASTA e treaba Dna. prodan și nu știu de ce , dar sunt sigur că și tu știi asta.
Gheorrghe ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așchiile și trunchiul...
Aceasta matracuca sufera sever de efectul Dunning-Kruger. Acest interviu-futuica este o dovada irefutabila!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.