Comentarii (14)
haudinamo
haudinamo  •  01 Februarie 2017, 08:47

Citeam articolul cu oarecare compasiune pana am ajuns la scarboasa lozinca "cine nu sare... X". Chestia asta vine din repertoriul abject al stadioanelor, de la galeriile alea care, urla, dau cu pumnul si nu prea dau pe la scoala. Indiferent de gravitatea temei ma feresc sa ma asociez cu astfel de *** care confisca proteste legitime si le acopera cu violente si *** neanderthaliene, asa cum au facut si la protestele anti-Basescu. Oare asa e si la Cluj si la Timisoara, sau e ceva specific Bucurestiului ca protestele sa adune toata pleava din mahalale?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

eugen76_pan
eugen76_pan  •  01 Februarie 2017, 08:44

singura sansa este sa fugiti catputeti din tara aia daca mai vreti sa traiti decent.va dati seama ce tara va fi in urmatoarele zile daca te incurajeaza sa furi 199 mii de lei

1814817768742407
Tatar Alexandru Ioan  •  01 Februarie 2017, 06:52

*** *** de grindeanu ,oare mai ai obraz sa calci în Banat aici unde ești doar un venetic și profitor de oltean,de lacheu al pușcăriașului de dragnea și continuator al *** și hoților nesimțiților de sarbu și bojin?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luker
luker  •  01 Februarie 2017, 05:31

12 000? Unde sunt ceilalti, la furat? Trebuia sa iasa un milion de oameni, stati in casa si vi se umfle vena de nervi, da la protest nu mergeti. Va meritati soarta. De parca nu din buzunarul vostru o sa fure astia.

Comentează