Alte știri din fotbal
Ionuț Rada îi cunoaște secretele amicului Calhanoglu și le dă sfaturi „tricolorilor”: „Să aibă un cod de comunicare. Nu se vor auzi în vacarm”
0
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Si noi facem atita scandal ca Mutu a tras citeva linii. Si pe vremea cind Mutu tragea pe nas era cel mai bun de la Chelsea si de la national. Daca nu va mai amintiti atunci revedeti meciul cu Finlanda din Giulesti din 2004: Mutu a fost cu doua clase peste toti ceilalti 23 de jucatori de pe teren.
Ce tare esti bai nene.....unde vezi tu alte comment-uri in afara de ale tale? =)) Get a life!
CE SIMTI ?!?!? E ca si cum i-ai zice unui fotbalist sa NUMAI joace fotbal. U POTI sa numai joci mai ales cand vezi mingea ?!? U POTI sa nu bei suc cand iti e sete ?!? Sincer se poate , dar iti trebuie FOARTE MULTA tarie de caracter . Tataie nu a baut suc si nici fotbal nu a jucat . Deci se poate . Dar iti tre' ajutor , izolare de vicii si multe altele .. In aceasta discutie se pot scrie multe .. si totul se sfarseste prin : AJUTA-L DOAMNE !!!
Cand vad pe aici comenturi de rahat pt fel si fel de prostii ma ia plansul . Oamenii ar trebui sa stie ca Gascoigne nu a fost un drogat de la inceput . Dar practicand fotbalul pt el adolescenta s-a pierdut . Acum omul si-o traieste . Sincer mi-e mila de el .. si mai ales de sotia si fiica lui . In aceste clipe el trebuie ajutat si inteles si iar ajutat si sprijinit . Pt o secunda te rog transforma-te si pune-te in pielea lui ......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.