Alte știri din fotbal
Agentul lui Kevin Ciubotaru „dinamitează” mutarea la FCSB: „Nu este adevărat! Prioritatea este un transfer în străinătate”
0
Hermannstadt a ales! Înlocuitorul lui Măldărășanu va fi prezentat oficial astăzi
0
Adrian Mititelu, după informațiile apărute în Ungaria: „N-au nicio șansă. Vă spun de ce și îmi asum”
0
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
Știri din fotbal internațional
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Marcus Rashford pune presiune pe Barcelona: „Prefer să joc la echipa a doua dacă nu se poate întâmpla asta”
0
Zinedine Zidane a devenit acționar la noul club rezultat în urma fuziunii! „Zizou” s-a alăturat unei echipe din Franța, alături de alți doi campioni mondiali implicați în proiect
0
Ultima oră înainte de FCSB - Feyenoord » Doi jucători sunt OUT + câte bilete s-au dat
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
0
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Gafa făcută de Nicușor Dan la conferința din Franța: „O înfrângere ar fi să ...
Libertatea
danseaza ca o oaie :)))
ce tare mergea jiji in marsarier!!!!!
jiji becali pe bob marley?ahahahahahahahahahah
cel mai tare jiji asta :)) bv lui stie sa se distreze
plus ca nevastasa era plictisita rau, de fapt cred ca o fericesc altii ca asta nu stiu daca e capabil sa satisfaca o femei la cat de egocentrist este
E tare rau .. cu un miliard in buzunar chiar poti sa dansezi cum vrei tu ...
hahaha astia ce il aparatzi pe jiji sunteti stelisti dea lui...oi dea lui =)) poi nu vedeti ce n00b e becali? ink o dovada...gsp N1 si nu luatzi in seama oile astea de mai jos
pfoaaaa...astfel de stiri ne demonstreaza kt de jalnica e presa din romania!daca ati ajuns sa publicati astfel de stiri...aratati adevaratele stiri...nu nimicuri k sincer pe nimeni nu intereseaza cum a dansat cine si de ce!
Baga Gigi.....fara numar Gigi....LOOLLLLLLLLLL.....si eu as dansa cand si cum as vrea daca as fi in postura lui!!cand stai pe un miliard de euro....te cam doare-n pix de toata loomea!!
Foarte mistoo dansul :D....Bravo Nea Gigi ! :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.