Alte știri din fotbal
Daniel Covaciu: „Am cumpărat noi loc de veci! Dar am vrut să le văd caracterul, obrazul!” » Înmormântarea lui Constantin „Gogu” Covaciu are loc la prânz
2
Doliu în fotbalul românesc. A murit Silviu Stănescu, fost jucător și antrenor secund la Universitatea Craiova
0
Supriză pentru jucătorii de la Poli Timișoara » Ce au făcut fanii înainte de debutul în Liga 2
0
Gică Popescu, discurs vehement după eșecurile lamentabile din Europa: „Avem un fotbal foarte, foarte sărac. Nu vă așteptați la miracole”
3
Știri din fotbal internațional
A trecut de grupe la Mondial, dar selecționerul tot a fost demis!
0
Senatoarea rasistă care l-a insultat pe Mbappe vrea să fie președintele Paraguay-ului
2
Fanii s-au bătut cu scaune, poliția a intervenit, meciul a fost suspendat
0
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
o parte a copilariei mele am petercut-o in Anglia, la Liverpool foarte aproape de Anfield, stadionul celor de la Liverpool Football Club. in Anglia fotbalul este cel mai iubit soprt si copii il joaca zilnic. asa eram si eu: nu exista zi in care sa nu pun piciorul pe minge. indiferent daca mergeam la antrenamentul de juniori sau aveam zi libera noi toata ziua eram pe teren indiferent ca era soare, ploaie, vant... asa am crescut. in week-enduri aveam meciuri, apoi mergeam la meciurile lui Liverpool FC. am crescut langa aceasta echipa si o iubesc cel mai mult. va dati seama ca stateam la baza de antrenament toata ziua doar sa il vad pe Gerrard antrenandu-se.
FOTBALUL A DEVENIT UN LUX, daca vrei sa joci platesti !!!! si se mai mira de ce nu mai avem fotbalisti,dar lumea nu-si permite sa practice fotbalul....si nime nu face nimic in legatura cu asta,copii si daca ar lasa la oparte netu si facebooku nu ar avea unde sa joace,nu sunt terenturi,daca joci in curtea scolii primesti 500 RON amenda,daca vrei sa joci in curtea scolii platesti intre 50 si 100 RON pe ora, VREM SA FACEM SPORT DA NU AVEM UNDE SI NIME NU FACE NIMIC !!!!!!!
ce n-as fi dat sa fi trait in acele vremuri ... :-< imi place enorm gandul ca eram la tara si jucam fotbal pe un deal insa aveam poarta cu ,,trasversala '' : doua bete legate sus cu un cablu albastru sa'l putem vedea bine ...am 14 ani si ador sa citesc articole cu tema asta am avut si eu colectii de la panini , UCL '07,08,09,10 si vreau si 2011 am avut euro 2008 si wc 2010 ...si tare mult ma chinuiam sa gasesc pe cineva sa faca si el colectie ...dar nu era nimeni si imi doream sa ma duc la Chisinau unde era un targ de stickere Tata mi-a inspirat pasiunea asta si el facea colectii cu panini la fiecare campionat mondial sau european insa acum s-a dus vremea aia si lumea numai de fifa mai
Exista o melodie care sintetizeaza foarte bine diferentele dintre perioade Leasa Dragos - Diferente
cititnd tot ce se scrie aici eu realizez ca am avut o copilarie perfecta. Standard...dar perfecta. M-am nascut in 88. am avut si minge de 35 (chiar multe...ca se spargeau foarte repede. a! chiar m-ai am una roise pe undeva) si minge fibernova :P (acu am si jabuani dar...nu se prea bate ca nu mai avem timp s-o batem). Am chiulit de la ore sa jucam fotbal...dar am chiulit si de la sport sa jucam fifa in retea, sau counter strike... nu stiu la mine calculatorul nu a stricat absolut nimic, din contra a adaugat ceva copilariei mele. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.