Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
Miză mare pentru Cristi Chivu la Dortmund! » Câți bani ar putea câștiga Inter dacă se califică direct în „optimi”
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
)))) sa votezi de 30 de ani aceiasi hoti ( raul cel mai mic) cu speranta ca va fi bine inseamna ca esti ydiot )))))))
iar au venit la guvernare aia care au construit stadioane in panta ???? ))))))) dupa alegerile prezidentiale vor urma celebrele declaratii despre greaua mostenire a vechiului guvern,deci anul 2020 este de AUSTERITATE ))) SA TRAITI BINE !!!!))))))))))))
Am citit “ Guvernul Orban a fost violat”. Ce bine suna.
Demagogie? Ti-am explicat diferentele dintre Belgia, Romania si Italia. Pierd timpul, am plecat.
Nu.ma intereseaza demagogia. Granitele nu se vor mai schimba niciodata in uniunea europeana si Romania nu va fi niciodata in vecii vecilor Valonia sau flandra!
Belgia a fost unificata ca stat in mod fortat, bazat pe echilibrul politic, economic, social dintre valoni si flamanzi, nu poate fi luat ca exemplu. Singur stat relativ democratic care se guverneaza practic singur este…Italia. Guvernele se succed cu repeziciunea intercity-ului, la un moment dat “Daily Mirror” anunta in mod placid caderea guvernului D’alema: “In Italia, a cazut guvernul cu numarul 53”, apoi au pierdut socoteala. Economia Italiei, asa inghitita de germani cum este in prezent, se bazeaza pe liberul schimb, oamenii de afaceri isi dezvolta relatiile comerciale independent de culoarea politica a guvernului aflat la putere, ceea ce nu se poate aplica intr-un stat cu falsa democratie ca Romania, in care structurile statale si influenta nociva a guvernantilor au paiinea si cutitul, blocajul financiar fiind un mijloc coercitiv impotriva adevaratului liberalism.
Romania nu va fi niciodata in vecii vecilor Belgia . Nu poti guverna cu um guvern minoritar !
Cam asa
Sica mandolina a resuscitat toți pedelistii siniștrii și lui basescu - țurcan, draga stolo, anastase....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.