Alte știri din fotbal
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, bătută din nou în deplasare
0
Lovitură grea pentru campioană » Riscă să nu mai joace deloc în 2026
0
Alex Cicâldău: „Moral pentru Europa. Sunt foarte optimist”
0
Craiova, victorie fără emoții cu Voluntari: 3 penalty-uri în Bănie. Clasamentul din Superliga
30
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eroare!MM al tau nu a facut decat Institutul de subingineri siderurgie din...Galati!La seral-pentru ca la zi se ocupa de chipa de fotbal a Combinatului!Unde tatal sau era unul din directori!de aici si obraznicia lui innascuta!pe care destui papagali o iau de...inteligenta!
exista cineva in istoria Romaniei mai bun decat voi ? probabil va credeti mai presus de oricine si de orice in spatele tastaturii dar as fi curios, ce ati facut voi pentru tara asta ? ceva marunt in afara de taxe si impozite ? si ce va da dreptul sa judecati pe altii ? dupa romani, turci, fanarioti, rusi, ma rog, toate neamurile pamantului, tara asta a ramas cumva "in picioare" inca vorbim limba romana si cred eu sper mai bine spus ca f multi sunt inca mandrii ca sunt romani, sa negi totul sa acuzi pe toata lumea in timp ce tu NU AI FACUT NIMIC este ca si cum te renegi pe tine. Poporul asta are probabil cel mai ridicat nivel al instinctului de supravietuitor intr-o mare "slava" nu va deziceti de istorie si de inaintasii nostrii pentru ca veti da satisfactie fix celor care ne vor disparuti ca popor...cand oare o sa integem asta ? Ce s-a intamplat de la 1918 incoace ? unde este MAREA UNIRE ? DESTEAPTA-TE ROMANE !!!
Nu-mi spune mie asta, daca ai tupeu vino pe 22 Decembrie la cimitir la Eroii Revolutiei si spune-le asta celor ce isi plang mortii sau la Timisoara. Restul sunt discutii si para discutii si ma intorc la dezbinare si la fiecare cu adevarul lui absolut, asta au reusit sa faca cu tara asta si de asta am ajuns unde am ajuns......nu ma laud, am fost unul din multime, dar am fost acolo si pentru mine in acele ore, umar la umar si cot la cot cu multi altii printre tancuri la piata Universitatii am trait momente unice, daca nu va place tara in care trati ce va opreste sa o mai feceti o data ? REVOLUTIA ? Nu aici....in strada......
Mda... pleaca-ai nostri, vin ai nostri... Da' parca tot mai bine un impresar de fotbal pe post de consilier, decat o fufa agramata de tehnologie prim-ministru. Oricum, cu uratul lui MM de stat cat mai mult in puscarie, subscriu total. A fost asa liniste si bine fara el la ***! Mai sa crezi ca a devenit lumea normala. Dar, ca orice lucru bun, nu a tinut mult. *** ***, baiat dastept, ataca tot ce misca, trompeta oierului. Bleah!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pile, pile si iar pile, pleaca pilele unora ca sa se faca loc pilelor celorlalti, bine ar fi daca tipul asta stie macar sa citeasca si sa scrie
Care revoluție? Cei 30 de ani care au trecut demonstrează că a fost lovitură de stat. Dialogul dintre Caramitru și Dinescu de la TVR, celebrul " fă-te că lucrezi" mi-a lăsat un gust amar încă de atunci!
singurul lucru SOCANT din acest articol este faptul ca acest consilier din actualul guvern PNL are asemenea prieteni din lumea buna ))) in rest.....nimic nou )) sper ca Ana Maria Prodan sa devina primul impresar de ministri in urmatorii 5 ani ))) cu asemenea fini....are toate sansele sa conduca MTS in urmatorii 5 ani
Ca REGE al Romaniei a VANDUT tara rusilor prin tradarea de la 23 august 1944 , iar PSD a fost partidul care a impus acea interdictie de a intra in tara in anii 90. In rest ai dreptate ,o *** la fel ca toate *** care au condus aceasta tara in ultimii 30 de ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mihai Prasnaglava n-avea dreptul să deschidă ciocul. N-a fost în stare de nimic toată viața. La 23 august și-a salvat pielea cum a putut, fiindcă altfel ajungea la tribunal de mână cu Antonescu. În străinătate Aliații l-au ostracizat ca pe un complice al mareșalului declarat criminal de război, așa că n-a jucat niciun rol politic. S-a întors în România de dragul ciolanului. A murit ca o *** centenară, elogiată de... PSD!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.